Domů » Jak začít podnikat rychle a bez problémů? Nechte si založit firmu na klíč!
Podnikání

Jak začít podnikat rychle a bez problémů? Nechte si založit firmu na klíč!

Společnost s ručením omezeným je v České republice nejrozšířenější formou podnikání a oproti OSVČ má řadu výhod (a samozřejmě i negativ). Pokud jste zvážili všechna pro a proti a rozhodli se začít podnikat pod hlavičkou s.r.o., můžete ji založit svépomocí, anebo se obrátit na profesionály, kteří ji pro vás založí na klíč či vám prodají již založenou společnost. V čem je založení společnosti/koupě ready made lepší a proč byste ji měli využít i vy?

Pro podnikatele, kteří na vlastní společnost příliš nespěchají a navíc chtějí ušetřit, je ideální založení firmy svépomocí. Připravte se však na poměrně dlouhý administrativní proces, během kterého se může objevit pár nečekaných zádrhelů. Nevadí-li vám „běhání“ po úřadech, není co řešit. Pro ty ostatní je ale mnohem pohodlnější založení firmy na klíč.

Založení s.r.o. na klíč je rychlejší a obvykle se setkáte s garancí 100 % úspěšného zápisu do obchodního rejstříku. Nestane se, že bude nezbytné celý proces opakovat. Společnost, na kterou se obrátíte, vám založí s.r.o. přesně podle vašich požadavků a v souladu s novým zákonem o obchodních korporacích, který vešel v platnost 1.1. 2014. Některé společnosti vám dokonce půjčí prostředky na splacení základního kapitálu. Stále však musíte počítat s určitou časovou rezervou, byť kratší, než kdybyste společnost zakládali sami.

V případě koupě již hotové, tedy ready made společnosti, se můžete stát jednatelem během několika hodin. Stačí si vybrat z bohaté nabídky již fungujících společností a můžete začít podnikat.

Výhody ready made společností:

  • splacený základní kapitál
  • již zapsané v obchodním rejstříku
  • v minulosti nevytvářely obchodní aktivitu, jsou bez závazků a pohledávek

Tak co vy na to? Založíte si společnost sami, nebo se obrátíte na někoho, kdo vám umožní podnikat mnohem rychleji a pohodlněji? V tom případě se obraťte na renomovanou advokátní kancelář FABIAN & PARTNERS, která nabízí založení společností na míru (nejen s.r.o., ale také a.s., občanského sdružení a dalších forem společností a organizací), prodej ready made a spoustu dalších souvisejících služeb jako je virtuální sídlo společnosti. Spolupráce s profesionály vám ušetří spoustu času a nervů. Vše vyřídíte z pohodlí domova a budete moct podnikat mnohem rychleji.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový program Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.