Podnikání

Jak začít podnikat rychle a bez problémů? Nechte si založit firmu na klíč!

Společnost s ručením omezeným je v České republice nejrozšířenější formou podnikání a oproti OSVČ má řadu výhod (a samozřejmě i negativ). Pokud jste zvážili všechna pro a proti a rozhodli se začít podnikat pod hlavičkou s.r.o., můžete ji založit svépomocí, anebo se obrátit na profesionály, kteří ji pro vás založí na klíč či vám prodají již založenou společnost. V čem je založení společnosti/koupě ready made lepší a proč byste ji měli využít i vy?

Pro podnikatele, kteří na vlastní společnost příliš nespěchají a navíc chtějí ušetřit, je ideální založení firmy svépomocí. Připravte se však na poměrně dlouhý administrativní proces, během kterého se může objevit pár nečekaných zádrhelů. Nevadí-li vám „běhání“ po úřadech, není co řešit. Pro ty ostatní je ale mnohem pohodlnější založení firmy na klíč.

Založení s.r.o. na klíč je rychlejší a obvykle se setkáte s garancí 100 % úspěšného zápisu do obchodního rejstříku. Nestane se, že bude nezbytné celý proces opakovat. Společnost, na kterou se obrátíte, vám založí s.r.o. přesně podle vašich požadavků a v souladu s novým zákonem o obchodních korporacích, který vešel v platnost 1.1. 2014. Některé společnosti vám dokonce půjčí prostředky na splacení základního kapitálu. Stále však musíte počítat s určitou časovou rezervou, byť kratší, než kdybyste společnost zakládali sami.

V případě koupě již hotové, tedy ready made společnosti, se můžete stát jednatelem během několika hodin. Stačí si vybrat z bohaté nabídky již fungujících společností a můžete začít podnikat.

Výhody ready made společností:

  • splacený základní kapitál
  • již zapsané v obchodním rejstříku
  • v minulosti nevytvářely obchodní aktivitu, jsou bez závazků a pohledávek

Tak co vy na to? Založíte si společnost sami, nebo se obrátíte na někoho, kdo vám umožní podnikat mnohem rychleji a pohodlněji? V tom případě se obraťte na renomovanou advokátní kancelář FABIAN & PARTNERS, která nabízí založení společností na míru (nejen s.r.o., ale také a.s., občanského sdružení a dalších forem společností a organizací), prodej ready made a spoustu dalších souvisejících služeb jako je virtuální sídlo společnosti. Spolupráce s profesionály vám ušetří spoustu času a nervů. Vše vyřídíte z pohodlí domova a budete moct podnikat mnohem rychleji.

Nakopněte podnikání!

Notebook domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný MacBook Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

CRM pro efektivnější podnikání

Spolehlivé CRM řešení eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.