Domů » Jak začít podnikat v gastronomii?
Podnikání

Jak začít podnikat v gastronomii?

Který obor je z podnikatelského hlediska nejlukrativnější? Reality, Odpověď vás možná trochu zklame. Každý, ve kterém se dokážete prosadit. Na konkurenci (ne)záleží a dokážete-li svým zákazníkům nabídnout „něco víc“ než ostatní, uspějete. Ale to jste zřejmě slyšet nechtěli. V tom případě se zaměříme na segment, který příliš nepodléhá trendům a dá se o něm říct, že tady byl, je a bude. Co byste řekli gastro byznysu?

Sníte o vlastní restauraci, kavárně nebo pouličním fastfoodu? Jděte do toho. O kvalitní jídlo za dobrou cenu bude zájem vždy. Nenechte se odradit pesimisty, dle kterých není podnikání rentabilní. Nenechte se odradit ani všudypřítomnou konkurencí. Buďte lepší a výsledek se dostaví.

Bohužel ani v případě menšího fastfoodu se nevyhnete prvotním investicím a to nejen do vhodných prostor, ale do gastro vybavení. Fritéza, mrazák, chladnička, dřez nebo třeba gril na gyros. Bez tohoto a dalšího zařízení je provoz nemožný a výše investic se může vyšplhat i na několik set tisíc (v případě restaurace samozřejmě mnohem výše).

Počáteční investice nejsou malé, ale můžete je minimalizovat nákupem v gastro bazaru!

Přesto existuje způsob, jak náklady minimalizovat, aniž by to bylo na úkor kvality. Veškeré vybavení si může pořídit „z druhé ruky“. Navštivte gastro bazar a poohlédněte se po starším gastro zařízení. Překvapí vás, za jakou cenu lze koupit velmi zachovalé kousky. Celková úspora může dosáhnout nemalých částech.

Buďme však trochu konkrétnější. Na bazarové gastro vybavení se můžete podívat třeba hned. Mezi největší české prodejce patří Gastrocentrum-Písek s.r.o., která nabízí bohatý sortiment pro menší i větší podniky. Ať už jsou vaše plány skromnější, nebo naopak megalomanské, v nabídce stoprocentně najdete vše, co potřebujete. Pece a trouby, hranolkovače, elektrické sporáky, digestoře… To vše najdete na www.gastrocentrum-pisek.cz.

Gastrocentrum-Písek poskytuje komplexní služby, které zahrnují záruční i pozáruční servis či montáž zakoupeného zařízení přímo na provozovně. Hledáte-li spolehlivého partnera pro své začátky v gastro byznysu, právě jste ho našli.

1 Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.