Domů » Jak získat peníze ihned a nenaletět
Půjčky a úvěry

Jak získat peníze ihned a nenaletět

Dostali jste se do druhotné platební neschopnosti a doufáte, že vám dlužníci proplatí faktury ještě letos? Finanční krize před Vánocemi není dvakrát příjemná a i vás již možná napadlo, že svou situaci vyřešíte šikovnou půjčkou. Předtím, než se upíšete prvnímu věřiteli, který se vám připletl do cesty, si přečtěte několik následujících doporučení. Poradíme vám, jak získat finanční prostředky co nejrychleji a nešlápnout při výběru půjčky vedle.

Pokud vaše peníze momentálně létají někde ve vzduchu a potřebujete pouze přečkat kratší období, vyhněte se dlouhodobým půjčkám a vsaďte na krátkodobé půjčky, díky kterým získáte peníze ihned. V případě úvěrových produktů s krátkým splátkovým kalendářem nebudete muset podstupovat náročný administrativní proces a vyhnete se nutnosti prokazování příjmů.

Chcete-li se k prostředkům dostat opravdu rychle, pravděpodobně vám nezbude, než se o ně pokusit v nebankovním sektoru. V případě vhodně zvolené nebankovní instituce celou transakci vyřídíte mnohem rychleji než v bance a s trochou štěstí se příliš nepřeplatíte. A podle jakých kritérií vybírat?

V žádném případě nereagujte na nabídky soukromých investorů, kterými doslova přetékají letáky kaufland. Většinou jde o podvodné nabídky, které jsou spjaty s telefonáty na linky s velmi drahým tarifem. Od těchto „věřitelů“ peníze nejenže nedostanete, ale zároveň vám přijde účet za telefon s cifrou, kvůli které vám zmrzne úsměv na rtech. V lepším případě jen zaplatíte horentní poplatky za vyřízení a ve finále se tak jako tak setkáte se zamítnutím.

Suma sumárum, ideálním řešením je nebankovní půjčka bez poplatku od renomovaných a dlouhodobě působících nebankovních společností. Mezi ty nejdůvěryhodnější patří subjekty, které se sdružují v České leasingové a finanční asociaci. Budete-li obezřetní, budete mít peníze k dispozici ihned a bez zbytečných problémů. A o to vám jde, nebo ne?

Foto: sxc.hu

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

eWay-CRM je inovativní Outlook CRM systém, jenž vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.