Domů » Jaká výbava se hodí do truhlářské dílny a kde je k dostání?
Práce

Jaká výbava se hodí do truhlářské dílny a kde je k dostání?

Truhlařina dnes patří k velmi žádaným činnostem, což ostatně platilo i v dřívějších dobách. Máte-li vlastní dílnu k profesionálnímu využití, případně jen pro hobby potřeby, kdy rádi kutíte, určitě se vám bude někdy hodit nové vybavení. Co vše by nemělo chybět v pořádném truhlářském objektu v blízkosti pracovního stolu?

Základní nástroje, bez nichž se neobejdete

Žádný truhlář, pokud má pracovat rychle, efektivně a přesně, se nesmí spolehnout pouze na různé moderní elektrické náčiní. Stále je zapotřebí mít po ruce klasické předměty, s nimiž pak hravě zvládne opracování veškerého dřevěného materiálu, a to až do nejmenších detailů. K nezbytným předmětům tedy patří zejména hoblíky (existuje jich spousta druhů), nebozezy, dláta a samozřejmě rovněž pily a pilky. Z nich se v truhlářském oboru uplatní zejména klasická pila ocaska, potažmo pak děrovka, vykružovačka a čepovka.

Svěrky jedině od renomovaných značek

Při práci v dílně je podstatné umět si dobře uchytit materiál, je-li to v danou chvíli zapotřebí. Kromě běžného svěráku, který je většinou pevnou součástí pracovního stolu, si určitě pořiďte ještě svěrky. Dokážete s nimi snadno sevřít a zpevnit drobné i větší kusy materiálu dle toho, o jaký typ se konkrétně jedná. Pokud jde o značky, v tomto ohledu jsou stále oblíbenější Irwin svěrky, dále pak také Bessey modely.

Nákup přes internet od zkušeného dodavatele

Abyste si ušetřili čas a námahu, využijte možnosti online objednávky v e-shopu společnosti Šimek Proficentrum – simek.eu. V tomto internetovém obchodě kromě jiných produktů najdete zmíněné Bessey a Irwin svěrky. Firma dodává truhlářské potřeby tuzemským zájemcům již více než 29 let, takže má bohaté zkušenosti a dobře ví, co truhláři ke své činnosti nejvíce potřebují. Také proto má dobré zásoby, aby mohla všem zákazníkům vyhovět v co nejkratším termínu.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový program Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.