Práce

Jaké benefity nabízí TOP zaměstnavatelé ČR a čeho si zaměstnanci nejvíce cení?

Výše platu je při výběru zaměstnání bezesporu jedním z nejdůležitějších kritérií, ale podstatnou roli mohou – a měly by – hrát i benefity. Protože setrvávat na slušně placeném místě, které vám však nepřináší žádné další výhody, a navíc vás práce nenaplňuje, může mít velmi negativní dopad na psychiku.

Mnozí zaměstnavatelé se své zaměstnance snaží motivovat i jinak než finančně a nabízí jim benefity v mnoha různých podobách. Může se jednat o dny zdraví, dog friendly office, firemní bar, home office, možnosti profesního a osobního rozvoje, teambuildingové aktivity, sick days, školku, služební automobil… Dalo by se pokračovat ještě hodně dlouho. Výčet firemních benefitů je dlouhý jako týden před výplatou.

Jací jsou TOP zaměstnavatelé?

K velmi dobře hodnoceným zaměstnavatelům podle kariérního portálu VímVíc.cz patří společnosti Apple Czech, O2 a Decathlon. Čeho si zaměstnanci cení nejvíce?

V případě Apple Czech je nejčastěji zmiňovaným pozitivem kolektiv, nicméně ten s firemními benefity nesouvisí. Zaměstnanci si cení také pozitivního přístupu nadřízených, výši platu a možnosti osobního rozvoje.

U Decathlonu jsou to sportovní atmosféra, férový přístup nadřízených, týmový duch a spousta možností, jak se realizovat.

Zaměstnanci a bývalí zaměstnanci O2 vyzdvihují 5 týdnů dovolené, flexipasy, příspěvek na mobilní telefon, dobrou pracovní dobu a většinou i přístup nadřízených.

Proč hledat novou práci na VímVíc.cz?

Zmíněný kariérní portál servíruje profily firem s důležitými informacemi a hodnocení firem na jednom místě. Dozvíte se pozitiva, negativa i zajímavosti, které by mohly ovlivnit vaše rozhodnutí. Aktuálně je na webu kolem 12 tisíc hodnocení zaměstnavatelů.

Na VímVíc.cz najdete také pracovní nabídky a články plné praktických informací. Zájemci se mohou zúčastnit online kurzů a prohloubit své znalosti napříč různými obory. Napadá vás jednodušší způsob, jak nastartovat kariéru?

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Tablet domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný iPad Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní software pro řízení projektů eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.