Domů » Kalendáře a diáře na rok 2015: Pořiďte je klientům i přátelům
Zajímavosti

Kalendáře a diáře na rok 2015: Pořiďte je klientům i přátelům

Blíží se konec roku, což vám zřejmě připomínat nemusíme. Ale třeba jste zapomněli, že s příchodem nového roku budete muset obměnit pár praktických pomocníků, kteří vám budou po celých následujících dvanáct měsíců usnadňovat organizaci času. Kam tím míříme? Ke kalendářům a diářům, které jistě používáte i vy. Tak proč zbytečně čekat a nakupovat až na poslední chvíli, když se si je můžete pořídit v předstihu a to navíc z pohodlí domova? Dnes vám představíme zavedenou tiskárnu, která nabízí obrovský sortiment nástěnných, žánrových a pracovních kalendářů pro koncové zákazníky i firmy.

Kalendář nebo diář na rok 2015 jako reklamní předmět?

Zaměřme se teď na váš byznys. Není tajemstvím, že lidé milují dárky a dárečky všeho druhu a právě k tomuto účelu jsou nástěnné i stolní kalendáře a diáře jako stvořené. Protože se jedná o věci, které používáme každý den, využijte jejich potenciál ve svůj prospěch. Udělejte svým klientům a obchodním partnerům radost a věnujte jim stylový kalendář nebo diář na rok 2015.

Tiskárna Baloušek nabízí možnost potisku či ražby a přizpůsobí vám vybraný produkt na míru. Nechte si na kalendář vytisknout své logo a dostaňte se obdarovanému pod kůži. Do diáře lze vložit také reklamní materiály a informace všeho druhu. Výsledná podoba závisí na vašich požadavcích a v případě potřeby za vás finální podobu vymyslí zkušený tým grafiků. Výsledek bude stát za to.

BTE0_Egon ob 04

Diáře jsou dostupné v těchto variantách:

Diáře V8

  • týdenní: A5, A4, kapesní, B5
  • denní: A5, B6, kapesní

Diáře V1

  • týdenní
  • měsíční
  • twin wire

Potěšte své blízké pěkným dárkem

Pěkným diářem nebo kalendářem 2015 nepohrdnou ani vaši přátelé a rodinní příslušníci. I oni si potřebují naplánovat důležité události a vy jim to můžete usnadnit. Vzhledem k bohatému výběru motivů najdete ideální kalendář pro každého.

Ale proč nebýt konkrétnější? V případě stolních kalendářů 2015 je k mání „klasika“ v podobě kalendářů nabitých nejrůznějšími recepty (např. Hrníčková kuchařka, České tradiční recepty, Sladké dobroty…), ale najde se i něco pro znalce vína, příznivce alternativní medicíny nebo milovníky cestování a přírody. A nechybí ani lechtivé fotografie krásných žen. Zkrátka a dobře pro každého něco.

Velmi atraktivní jsou také nástěnné kalendáře 2015, které snoubí praktickou a dekorativní funkci. V aktuální nabídce najdete mnoho vkusných kolekcí nádherných fotografií. Díla impresionistických malířů, dechberoucí snímky moderních měst a samozřejmě spousta roztomilých zvířat.

Pořiďte si stylový nástěnný kalendář do kanceláře a pozvedněte její estetickou úroveň. Překvapí vás, že i tak běžná věc jako je kalendář dokáže umocnit celkovou atmosféru.

BND4_obalka

Proč nakupovat právě u tiskárny Baloušek?

Společnost Baloušek s.r.o. je na trhu již 24 let. Díky bohatým zkušenostem a modernímu zázemí dokáže nabídnout ideální kombinaci kvality a ceny. Zakládá si na perfektní komunikaci se zákazníky a rychlém vyřízení objednávek. Zboží je skladem a nebudete muset zbytečně čekat. Firma se zabývá také offsetovým tiskem a kompletním knihařským zpracováním – realizuje všechny typy vazeb. Hledáte-li spolehlivého partnera, jehož služby využijete nejen před začátkem nového roku, ale po celý rok, právě jste ho našli.

Baloušek Tisk současně nabízí doplňkový sortiment v podobě univerzálních diářů, telefonních zápisníků, ale také kompletní soubor nepropisujících a samopropisujících tiskopisů. A abychom nezapomněli, součástí portfolia jsou také novoročenky, plánovací karty a stolní plánovače.

Katalogy kalendářů a diářů 2015 si můžete stáhnout ve formě .PDF na www.balousektisk.cz, kde najdete i další informace ohledně individuálních služeb.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový HR systém Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.