Domů » Kde sehnat peníze na podnikání, když to v bance nejde?
Půjčky a úvěry

Kde sehnat peníze na podnikání, když to v bance nejde?

Začátky podnikání nebývají snadné. Potýkáte-li se s nedostatkem finančním prostředků, které by váš byznys nakoply, nezbude vám, než si někde půjčit. Otázkou ale je, kde sehnat kvalitní půjčku, když se k vám banka obrátí zády. Začínající podnikatelé nemohou doložit daňové přiznání, což je základní předpoklad pro získání bankovního podnikatelského úvěru. Přesto však existuje způsob, jak se k penězům dostat a to velmi rychle a bez komplikací.

Vítejte ve světě nebankovních půjček, který jsou známé svou dostupností a jednoduchým vyřízením. Přesto však buďte opatrní a neupisujte se první nebankovní společnosti, která vám podá „pomocnou“ ruku. V každém případě vsaďte na renomované věřitele, kteří se na nebankovním trhu pohybují dostatečně dlouhou dobu a chlubí se dobrými referencemi.

Stačí vám pár tisíc? Můžete je mít do několika minut!

Někdy stačí opravdu málo, třeba jen 10 000 Kč. Je-li to i váš případ, mohla by se vám hodit půjčka online do 10 min. Její charakteristické rysy jsou malý úvěrový rámec, krátká doba splatnosti a transparentní podmínky. Nebudete muset dokládat potvrzení o příjmu a problém nenastane a kvůli případnému záznamu v registru dlužníků. Nebankovní společnosti, které poskytují tyto krátkodobé půjčky, totiž na bonitu žadatelů a jejich platební morálku nehledí. Žádost zamítnou jen v případě, že u nich máte nesplacené závazky.

Potřebujete si půjčit větší částku? I tu můžete mít velmi rychle…

Pokud se neobejdete bez finanční injekce v řádu několika desítek tisíc, zkuste to s novou Fresh půjčkou. Poskytovatel slibuje půjčku ve výši od 4 000 Kč do 170 000 Kč se splatnosti od 12 do 84 měsíců. Fresh půjčka bez registru a doložení příjmu hned je určena také pro OSVČ a její vyřízení je jednoduché a rychlé. Stačí odeslat nezávazný formulář a domluvit se s obchodním zástupcem, který vás bezprostředně poté kontaktuje.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový program Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.