Zajímavosti

Kde v Praze uspořádat konferenci či kongres?

A nejen kongres nebo konferenci – dosadit si za ně můžete také seminář či jinou významnou společenskou akci, na níž se setkáte s významnými partnery a novými klienty. Je naprosto přirozené, že se chcete „blýsknout“ a udělat na ostatní ten nejlepší dojem. A je to právě vhodně zvolené místo, které udělá značnou část práce za vás. Ale na které konferenční prostory Praha vsadit, aby vše dopadlo na výbornou? Sázkou na jistotu je čtyřhvězdičkový kongresový hotel Praha. TOP HOTEL Praha je na vysoké úrovni a prestiž si drží i v očích zahraniční klientely.

Proč právě TOP HOTEL Praha?

Pokud hledáte kongresové centrum Praha, které je na první pohled jedinečné a nevypadá stejně jako většina ostatních míst, nebudete litovat. TOP HOTEL Praha se nachází na dobře dostupném a přitom dostatečně klidném místě s dobrým dopravním spojením na centrum metropole. Nabízí kapacitu až 5000 kongresových míst a možnost ubytování ve více než 800 pokojích a apartmánech, což z něj činí ideální místo i pro velkolepé akce.

A zatímco do největšího kongresového sálu Praha s rozlohou 1420 m² se vejde až 2000 lidí, nejmenší sál s kapacitou 100 lidí patří mezi ideální prostory pro školení.

Špičkové služby a exkluzivní interiéry

TOP HOTEL Praha disponuje restauracemi a bary, wellness zónou, příjemným prostředním japonské zahrady a rozlehlým parkovištěm pro 800 automobilů a 50 autobusů. Za své kvality získal mnohá ocenění – např. HOTEL ROKU 2016 v soutěži CZECH HOTEL AWARDS v kategoriích Nejlepší čtyřhvězdičkový hotel a Nejlepší kongresový hotel.

TOP HOTEL Praha vyniká také pro podmanivé prostředí – společné prostory zdobí množství uměleckých předmětů a stylových dekorací: fresky, obrazy známých umělců či velkoplošné kamenné desky až z dalekého Nepálu.

Chcete se o TOP HOTELU Praha dozvědět více, případně si rovnou rezervovat sál? Pokračujte na tophotel.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Tablet domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný iPad Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

CRM pro efektivnější podnikání

Spolehlivé CRM řešení eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.