Domů » Kde vám skutečně dají podnikatelský úvěr na rozvoj podnikání?
Půjčky a úvěry

Kde vám skutečně dají podnikatelský úvěr na rozvoj podnikání?

Získat úvěr na podnikání v bance je poměrně komplikované. Obvykle po vás chtějí předložit podnikatelský plán, nerady půjčují začínajícím podnikatelům, u nichž není vůbec zaručené, že se na trhu uchytí. Častokrát tedy nezbývá než se vydat do nebankovního sektoru. Tam ovšem vůbec nemusíte dostat špatné podmínky.

Velmi zajímavý podnikatelský úvěr určený právě pro začínající podnikatele nabízí společnost Nebankovní Finance. Na začátečníky, kteří chtějí realizovat své sny, ale ještě za sebou nemají žádné úspěchy, se nedívají skrz prsty.

Díky ručení nemovitostí získáte výhodný úrok

Jako začínající podnikatel jste poměrně rizikový zákazník, o tom žádná. Rizikoví zákazníci obvykle dostávají vyšší úrok, takže úvěr je nevýhodný. U tohoto úvěru od Nebankovních Financí je však úrok poměrně zajímavý, a to díky ručení nemovitostí. Ručit můžete nemovitostí svou či třetí osoby. Nemovitost je pro věřitele zárukou, že z vás peníze v případě nesplácení nějak dostane, a proto vám pak může nabídnout nižší úrok. Až 50 mil. Kč získáte s úrokem od 4,9 % p.a.

Bez zbytečného papírování a z pohodlí domova

Chcete nakoupit nové vybavení? Chystáte se najmout další zaměstnance? Budete stavět nový sklad? Na účelu využití peněz nezáleží. Půjčit si je můžete až na 30 let, velmi rychle a bez zbytečného papírování. Podnikatelský úvěr na nemovitost či jiné účely získáte do 48 hodin, ani kvůli tomu nemusíte nikam chodit, vše se vyřeší online přes internet.

Žádost o úvěr podáte úplně jednoduše, stačí vyplnit webový formulář, do kterého uvedete požadovanou výši úvěru, své kontaktní údaje, rodné číslo a vlastníka nemovitosti pro ručení (zda jste jím vy, nebo nikoliv). Do 24 hodin se vám telefonicky ozve specialista a vy se dozvíte, zda vám byl úvěr schválen. Pak už nic nebude stát v cestě splnění vašich podnikatelských snů. V případě schválení budete mít finanční prostředky na účtu do druhého dne.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.