Internet

Když e-shop, tak pořádný

Přesunuli jste sou kamennou prodejnu na internet, ale místo očekávaného zvýšení obratu nastal prudký pokles prodeje? Připadá vám, že jste měli předtím větší zisky a to i přesto, že jste museli platit astronomické částky za pronájem a platy zaměstnanců? A nezvolili jste, v touze „ušetřit“ některý z open source e-shopů? Příliš mnoho otázek, na které existuje jediná odpověď a rada – udělali jste chybu a nastal nejvyšší čas ji napravit. Chcete-li na internetu skutečně vydělávat, nesmíte e-shop ošidit, ale naopak do něj investovat. Na vaší kamenné prodejně jste přece taky nešetřili a snažili se ji zvelebit tak, aby se potencionálním zákazníkům dobře nakupovalo. Máme řešení pro všechny, kteří při volbě e-shopového řešení udělali chybu!

Profesionální řešení přinese profesionální výsledky

Jistě, začátky internetového podnikání nejsou jednoduché a ne každý si může dovolit investovat do profesionálního e-shopu. Jenomže zde se přátelé láme chleba. „Ušetříte-li“ na platformě, která by vám měla generovat výsledky, budete se muset smířit s tím, že bude do jisté míry omezená. Časem (většinou velmi brzy) zjistíte, že vás investice nemine. Ale buďme konkrétnější a podívejme se na zuby populárnímu systému ShopSys, který má na svědomí tým zkušených vývojářů z netdevelo s.r.o. ShopSys je profesionální e-shop se vším všudy a již základní verze Express nabízí vše, co by měl e-shop na míru obsahovat.

Příliš drahé? Nenechte se mýlit

Zdá se vám téměř třicet tisíc korun za internetový obchod příliš? V případě ShopSys je cena více než adekvátní. Částku si můžete v případě zájmu rozložit do dvanácti měsíčních splátek, což vašemu rozpočtu určitě neublíží. Pro opravdové fajnšmekry, kteří aspirují na prodejce roku, je ideální varianta, která obsahuje spoustu rozšířujících modulů pro pro B2C a B2B prodej. Samozřejmostí je unikátní design, který váš e-shop odliší od průměrné konkurence. Samozřejmostí je kvalitní SEO optimalizace a internetový marketing, díky kterému se váš internetový obchod dostane do středu pozornosti potencionálních zákazníků. Tvorba e-shopu pod taktovkou netdevelo je rozhodně správná volba.

Nakopněte podnikání!

Tablet domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný iPad Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

CRM pro efektivnější podnikání

Spolehlivé CRM řešení eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.