Domů » Když půjčky přerostou přes hlavu, vyplatí se je sloučit
Finance

Když půjčky přerostou přes hlavu, vyplatí se je sloučit

Nemusíte nám nic vysvětlovat. Půjčit si je v dnešní době opravdu velmi snadné a pokud máte alespoň průměrný příjem a žádný záznam v registru dlužníků, věřitelé se vám budou nabízet sami. Vhodně zvolená půjčka vám může pomoct a když nebudete mít problém s úhradou splátek, proč si nepůjčit ještě jednou? Dvě splátky přece rozpočet nerozhodí a co na tom, že využíváte i kontokorent, kreditní kartu a aby toho nebylo málo, splácíte nový televizor….

Do chvíle, než vám rozpočet nabourá nepředvídatelná událost v podobě ztráty zaměstnání nebo výraznějšího snížení příjmu, je vše v pořádku, ale jak si počít v případě, kdy se něco podobného přihodí? Jak snížit splátky a dostat se z dluhové spirály? Možná vás potěší, že si podobnou otázku klade většina lidí na celém světě. Odpověď zní:“Konsolidovat!“

Konsolidace neboli sloučení půjček představuje jeden z nejefektivnějších způsobů, jak se zbavit stávajících závazků a ulevit svému rozpočtu. V podstatě jde o další půjčku, která slouží k vyplacení všech ostatních půjček a to v celkové výši od 30 000 do 300 000 Kč. Sloučit lze neúčelové bankovní a nebankovní úvěry, kreditní karty, kontokorenty i zboží na splátky.

Výhoda konsolidace půjček spočívá v tom, že budete platit jediný úrok a nikoliv úroky z několika půjček. Nové splátky si navíc můžete rozložit na delší dobu, čímž se výrazně sníží a to až o několik tisíc korun měsíčně. Díky jediné splátce opět získáte přehled nad svým rozpočtem a nebudete se stresovat zbytečnou administrativou. Uznejte sami, že úhrada jedné splátky je mnohem pohodlnější než posílání několika složenek.

Vyřízení konsolidace je velmi jednoduché a rychlé. O sloučení půjček může požádat každý, kdo dosáhl plnoletosti a disponuje trvalým prokazatelným příjmem. Nebudete muset nikam chodit a nový věřitel vyřídí vše za vás. Vy mu pouze doložíte smlouvy všech stávajících úvěrů a on je vyplatí.

A kdo že je oním poskytovatelem? Renomovaná společnost Home Credit a.s. Přesvědčili jsme vás? V tom případě zažádejte o konsolidaci půjček hned teď a dejte svým dluhům nadobro sbohem.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.