Podnikání

Když vážit, tak přesně. A na správném zařízení!

Z fyzikálního hlediska je vážení definováno jako „porovnávání tíhy tělesa za účelem určení hmotnosti“. Dle 2. Newtonova zákona se tíhová síla rovná součinu hmotnosti a lokálně konstantního tíhového zrychlení. Ale poučky jsou zřejmě to poslední, co vás při hledání vhodného zařízení zajímá. Naopak vám jistě přijde vhod tip na dodavatele špičkových průmyslových vah pro všechny obory.

Znát přesnou hmotnost materiálu, stroje či jiného břemena, může být důležité z mnoha důvodů. Například kvůli finanční úspoře, ale také v rámci kontroly, zda není překročen minimální či maximální limit. Vždy je podstatné vážit na vhodně zvolené váze, tedy na zařízení, které svou konstrukcí odpovídá povaze břemena.

Faktem je, že průmyslová váha, a to bez ohledu na obor, pro který je určena, není levná záležitost. Navíc nelze počítat pouze s pořizovací cenou, ale také s náklady na pravidelnou údržbu a případnými opravami. Tyto důvody by vás měly navést k někomu, kdo se na průmyslové váhy specializuje a daném sortimentu rozumí.

K české špice patří společnost TENZONA s.r.o., která je na trhu více než 20 let a její vážní zařízení slouží zákazníkům v celé České republice i v zahraničí. Při realizaci využívá vysoce kvalitní komponenty a drží se osvědčených stavebních řešení. Díky zkušenostem pracovníků a pečlivě vypracovaným projektům je celková kvalita vah na vynikající úrovni.

V nabídce narazíte na tenzometrické váhy pro vážení letadel, vagónů na hydraulických zvedácích, hutního materiálu a dalších břemen obvykle technologického charakteru, mostové váhy neboli automobilové váhy, kolejové váhy a mnohé další varianty průmyslových vážních zařízení.

Nebudete-li si vědět rady s výběrem, nevadí. Kvalifikovaní prodejci vám rádi poradí a doporučí vhodné řešení. Více informací získáte na tenzona.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Tablet domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný iPad Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní software pro řízení projektů eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.