Domů » Kolik si vydělá realitní makléř a v čem jeho práce spočívá?
Práce

Kolik si vydělá realitní makléř a v čem jeho práce spočívá?

Označit nějaké zaměstnání za „vysněné“ není snadné, neboť každý člověk má zcela jiné priority a potřeby. Přesto – z hlediska svobody, flexibility pracovní doby a výše platového ohodnocení je mezi TOP profesemi realitní makléř. V čem práce spočívá a kolik si můžete reálně vydělat? To se dočtete v následujících řádcích.

Zaměstnání realitního makléře zavání dobrodružstvím

Práce realitního makléře je jasnou volbou pro každého, kdo nechce být vázán pevnou pracovní dobou. Kolik hodin strávíte denně v terénu, je čistě o tom, jak si rozvrhnete časový plán.

Realitní makléř tráví většinu času s klienty, kterým zároveň zajišťuje právní a finanční poradenství. Práce je vskutku pestrá a setkáte se s různorodými nemovitostmi i lidmi.

Kolik si jako makléř můžete vydělat?

Jak vysoký má realitní makléř plat? Na tuto otázku nelze jednoznačně odpovědět. V praxi totiž záleží, jak budete k této profesi přistupovat. Pojmete-li zprostředkování realit jen jako přivýdělek k jinému zaměstnání, pak se bude váš plat pohybovat v nižších částkách.

Někdo si vydělá tisíce korun měsíčně, protože práci makléře nevěnuje příliš mnoho času a úsilí. Makléř na plný úvazek si však poměrně bez problémů vydělá i několik desítek tisíc korun.

Plat realitního makléře však může být i mnohem vyšší. Co třeba sto, nebo sto padesát tisíc korun? O takové částce si mohou nechat zdát i někteří ředitelé firem, ale schopní realiťáci si takové peníze vydělají.

Připojte se k renomované pražské realitce

Mít za sebou renomovanou společnost s dobrým jménem je v oboru realit k nezaplacení. Vy se můžete připojit k týmu pražské kanceláře RE/MAX Nova, která patří k nejlepším v sítí RE/MAX. Na trhu je již od roku 2006 a chlubí se více než tisícovkou spokojených klientů. Podrobné informace na téma “realitní makléř práce ” najdete na www.remax-nova.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový HR systém Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.