Práce

Kolik si vydělá realitní makléř a v čem jeho práce spočívá?

Označit nějaké zaměstnání za „vysněné“ není snadné, neboť každý člověk má zcela jiné priority a potřeby. Přesto – z hlediska svobody, flexibility pracovní doby a výše platového ohodnocení je mezi TOP profesemi realitní makléř. V čem práce spočívá a kolik si můžete reálně vydělat? To se dočtete v následujících řádcích.

Zaměstnání realitního makléře zavání dobrodružstvím

Práce realitního makléře je jasnou volbou pro každého, kdo nechce být vázán pevnou pracovní dobou. Kolik hodin strávíte denně v terénu, je čistě o tom, jak si rozvrhnete časový plán.

Realitní makléř tráví většinu času s klienty, kterým zároveň zajišťuje právní a finanční poradenství. Práce je vskutku pestrá a setkáte se s různorodými nemovitostmi i lidmi.

Kolik si jako makléř můžete vydělat?

Jak vysoký má realitní makléř plat? Na tuto otázku nelze jednoznačně odpovědět. V praxi totiž záleží, jak budete k této profesi přistupovat. Pojmete-li zprostředkování realit jen jako přivýdělek k jinému zaměstnání, pak se bude váš plat pohybovat v nižších částkách.

Někdo si vydělá tisíce korun měsíčně, protože práci makléře nevěnuje příliš mnoho času a úsilí. Makléř na plný úvazek si však poměrně bez problémů vydělá i několik desítek tisíc korun.

Plat realitního makléře však může být i mnohem vyšší. Co třeba sto, nebo sto padesát tisíc korun? O takové částce si mohou nechat zdát i někteří ředitelé firem, ale schopní realiťáci si takové peníze vydělají.

Připojte se k renomované pražské realitce

Mít za sebou renomovanou společnost s dobrým jménem je v oboru realit k nezaplacení. Vy se můžete připojit k týmu pražské kanceláře RE/MAX Nova, která patří k nejlepším v sítí RE/MAX. Na trhu je již od roku 2006 a chlubí se více než tisícovkou spokojených klientů. Podrobné informace na téma “realitní makléř práce ” najdete na www.remax-nova.cz.

Nakopněte podnikání!

Notebook domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný MacBook Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

CRM pro efektivnější podnikání

Spolehlivé CRM řešení eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.