Podnikání

Krabice z vlnité lepenky – nepostradatelný pomocník, který chrání naše zboží

Úspěšnost podnikání ovlivňuje nespočet faktorů, ale mnohé z nich si často ani neuvědomujeme. Investujeme nemalé částky do marketingu, webových stránek a v neposlední řadě také do produktů či vývoje služeb. Ale nic z toho by nám nebylo platné bez kvalitních obalů. Jedině díky nim se zboží dostane ke koncovému zákazníkovi či obchodnímu partnerovi v pořádku. Tak schválně – jak často se zboží, které odesíláte, během dopravy zničí? Pokud toto číslo výrazně přesahuje průměrné hodnoty, měli byste se poohlédnout po novém dodavateli. To samé platí i pro ty z vás, kteří chtějí kvalitní obalové materiály za lepší ceny.

Prim hrají krabice z vlnité lepenky

Mezi nejoblíbenější obalové materiály patří krabice z vlnité lepenky. Výroba obalů z vlnité lepenky přitom začala již na konci 19. století a díky svým prvotřídním vlastnostem je doposud žádné jiné materiály nenahradily. Vlnitá lepenka je odolná, pevná a tuhá při nízké váze. Znamenitě izoluje teplo, lze na ní cokoliv natisknout a její výrobní náklady jsou malé. A jak vyřešit lámavost ve směru jednotlivých vln? Stačí přiložit několik rozdílných vrstev nebo vrstvy otočit proti sobě o 90°.

Papírové krabice z vlnité lepenky se vyrábí ze třívrstvé nebo pětivrstvé lepenky, kterou tvoří hladký a zvlněný papír. Na trhu jsou také sedmi – a vícevrstvé lepeny o různé kvalitě.

Hledáte spolehlivého dodavatele?

A kde krabice z vlnité lepenky koupíte opravdu levně? Zkuste to u Bohemia Star s.r.o. – české společnosti, která se výrobou obalových materiálů z vlnité lepenky zabývá již od roku 1991 a patří ke špičce ve svém oboru. Aktuální nabídka obsahuje standardizovanou rozměrovou řadu krabic a boxů (krabice na stěhování, tvarové krabice, proložky, úložné krabice), zásilkové a poštovní obaly (poštovní krabice, obaly na knihy a kalendáře) a ochranné konstrukce pro rohy a povrchy. Krabice jsou 100% recyklovatelné a dodávají se v plochém balení (skládání je snadné a rychlé).

Sortiment si můžete prohlédnout a objednat na www.southbohemiastar.cz.

Nakopněte podnikání!

Tablet domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný iPad Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní software pro řízení projektů eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.