Domů » Kterou půjčku vybrat? Pomůže vám přehledné online srovnání!
Půjčky a úvěry

Kterou půjčku vybrat? Pomůže vám přehledné online srovnání!

Potřebujete peníze? Žádný problém, finanční trh doslova praská ve švech a nabídky bank i nebankovních společností na nás vyskakují zpoza každého rohu. Jenomže jak vybrat tu správnou půjčku a neudělat krok vedle? V množství úvěrových produktů se můžete velmi snadno ztratit a pokud sáhnete po nevhodné půjčce, může vás přijít velmi draze. To platí především v případě nebankovních půjček, které jsou sice dostupnější než bankovní úvěry, ale na druhou stranu vždy spjaty s určitým rizikem. V nebankovním sektoru se totiž působí spousta úvěrových predátorů, kterým je lépe se vyhnout.

Přehled půjček jako na dlani

Rozhodnete-li se žádat o finanční prostředky v nebankovním sektoru, nesnažte se výběr vhodného produktu uspěchat a využijte srovnání půjček. Na tématickém webu Přehled-půjček.cz najdete nebankovní online půjčky od renomovaných společností a díky přehledné tabulce okamžitě zjistíte výši úvěrového rámce a za jakých podmínek daný věřitel žádost o půjčku schválí. Budete potřebovat potvrzení o příjmu, prolustruje si vaše záznamy v registru dlužníků? Tato kritéria byste před podáním online žádosti měli znát – vyhnete se zbytečnému zdržení a vyberete si produkt, který odpovídá vaší situaci.

Vybere si opravdu každý

Na portálu Přehled-půjček.cz najdete populární online půjčky do 5 000 Kč (známé jako SMS půjčky), nebankovní půjčky s vyšším úvěrovým rámcem a delší dobou splatnosti a v neposlední řadě i hypotéky. Nezáleží tedy na tom, jestli potřebujete půjčit pár tisíc, nebo rovnou pár milionů, díky přehlednému porovnání parametrů budete vědět, která půjčka online je ta nejvýhodnější.

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

eWay-CRM je inovativní Outlook CRM systém, jenž vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.