Domů » Kvalitní vzdělání je základ
Zajímavosti

Kvalitní vzdělání je základ

Už jako malí jste snili o tom, že z vás budou úspěšní právníci, uznávaní doktoři či mazaní obchodníci? Bez vzdělání se této mety dosahuje jen velmi těžko, takže byste rozhodně neměli promeškat příležitost ke studiu na některé z prestižních škol. Pokud jste však zkoušky na vysokou školu z nějakého důvodu nesložili, stále máte šanci všechno napravit. Studentů, kteří kvůli špatné přípravě či stresu zkoušky na vysokou školu nezvládnou, je velmi mnoho. A přesně pro tuto cílovou skupinu nabízí vzdělávací centra široké spektrum vzdělávacích programů, které je připraví k dalším zkouškám.

To, že se vám první přijímací zkoušky nepovedly, ještě neznamená, že nemáte na to vystudovat. Zkoušky a samotné studium jsou často velmi rozdílné věci. Někomu zkrátka všeobecné testy nesednou. Přípravné kurzy vám pomohou překonat nejasnosti, ve kterých tápete a zdolat složité přijímačky. Pokud hledáte moderní zázemí s individuálním přístupem, vyberte si přípravné kurzy na VŠ od AZ-SMART.

Široká nabídka vzdělávacích programů uspokojí každého. Samozřejmostí je nejen příprava na právnické, filozoficko-pedagogické či lékařské a ekonomické obory, ale také příprava na státní maturitu. AZ-SMART nabízí také jednoleté MBA a BBA studium či víkendové přípravné kurzy.

Pokud se bojíte, že nebudete mít v Praze kde bydlet, můžete využít nabídku na ubytování pro studenty v útulných ubytovnách a to již od 3500,- za osobu. Levnější ubytování v hlavním městě určitě nenajdete.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.