Management

Lead Management System: Proč byste ho měli využívat i vy?

Víte, co je to Lead Management System? Jde o ucelený proces kontroly a správy budoucích obchodních příležitostí, který začíná prvotním vygenerováním a může pokračovat v rámci dlouhodobého obchodního vztahu. Získaná data bývají využita k nepřetržitému měření efektivity marketingově – obchodních aktivit. Že něco „podobného“ používáte? V tom případě jistě můžete kdykoliv na svém mobilním zařízení zjistit aktuální situaci v prodejní sítí – počet leadů za poslední hodinu, do kterých dealerství spadly, který prodejce si je převzal, ale také přesnou prodlevu od vygenerování po převzetí a množství dalších podstatných informací. Anebo snad přístup k těmto datům nemáte? Pak nemáte ani Lead Management System….

Jen někteří řídící pracovníci tuší, co to leady skutečně jsou a jaký je jejich potenciál. My vám prozradíme, jakými funkcemi musí disponovat efektivní Lead Management System. Skvělým příkladem, na kterém možnosti moderního LMS demonstrujeme, je řešení od společnosti Comin s.r.o.

Online přenos leadů – informace o obchodních příležitostech máte k dispozici v reálném čase. Echo dostanete e-mailem nebo SMS zprávou.

Sjednocení všech datových vstupů – LMS od Comin dokáže sjednotit různé vstupy leadů (webové formuláře, telemarketing, záznamy prodejců, eDM a další)

Okamžitá reakce směrem k zákazníkovi – zákazníka kontaktujete okamžitě nebo jen s minimální prodlevou, kdy daný obchod řeší. Výsledkem je výrazné navýšení prodejů.

Monitoring a vyhodnocování vygenerovaných leadů – získáte naprostou kontrolu nad všemi procesy a můžete flexibilně měnit parametry probíhajících kampaní, optimalizovat media mix pro budoucí kampaně a provádět A/B testování

Monitoring úspěšnosti a zvyšování úrovně zákaznického servisu – na základě sledování kvality práce s kontakty (na úrovni konkrétního prodejce!) zlepšíte kvalitu zákaznického servisu a postaráte se o zvýšení konverzního poměru.

Eliminace e-mailové komunikace – díky LMS odpadá distribuce leadů prostřednictvím e-mailů. Zajistíte snadnou zastupitelnost prodejců při práci s potencionálním zákazníkem.

Pokud vás Lead Management System zaujal, neváhejte kontaktovat specialisty z Comin. Rádi vám poskytnou další informace a pomohou vám s rozvojem vašeho byznysu. Profesionální LMS za to vážně stojí!

Nakopněte podnikání!

Notebook domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný MacBook Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

CRM pro efektivnější podnikání

Spolehlivé CRM řešení eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.