Domů » Další tip, jak snížit náklady: létejte s nízkorozpočtovými dopravci
Finance

Další tip, jak snížit náklady: létejte s nízkorozpočtovými dopravci

Patříte mezi podnikatele, kteří se v kanceláři příliš neohřejí a jsou stále jednou nohou v terénu, respektive oběma nohama ve vzduchu? Pokud jste v letadle častěji než autě, pravděpodobně jste již přemýšleli nad tím, jak snížit náklady za cestování. Ceny letenek mohou jsou velmi nákladné, ale víte-li, kde hledat, můžete výrazně ušetřit. Abychom vám pátrání usnadnili, rozhodli jsme se vám představit novou službu, která vám pomůže i s ubytováním. Ale vše pěkně popořádku.

Vyhledávání letenek lze řešit dvěma způsoby. Ten první je pomalý a neefektivní a druhý rychlý a pohodlný. Nízkonákladové letenky totiž můžete hledat přímo na webech dopravců a následně manuálně porovnat, nebo je vyhledat prostřednictvím služby Superlet.cz.

Superlet.cz provozuje společnost Yugo-star, která se v oboru cestovního ruchu pohybuje dvanáctým rokem. Vyhledávání je intuitivní a umožňuje filtrování dle zadaných parametrů. Volba cílové destinace, typu letenky (jednosměrná, zpáteční, kombinace několika letů) a data je jen na vás, Superlet.cz vám najde nejvýhodnější low cost letenky z Prahy do Ostravy i na druhý konec světa. Samozřejmostí je i její následná rezervace nebo zakoupení.

V úvodu jsme zmínili, že možnosti služby jdou ještě dál. Superlet.cz se skutečně neomezuje „pouze“ na vyhledávání levných letenek, ale umožňuje uživatelům i rezervaci ubytování. Jestliže jste si před každou cestou lámali hlavu hlavu nad tím, zda bude ve vašem oblíbeném hotelu volný pokoj, můžete si oddechnout. Nyní si ho můžete rezervovat s předstihem a vyhnout se zbytečným komplikacím. Případně vyhledat levnější alternativu a snížit cestovní náklady ještě víc.

 

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

eWay-CRM je inovativní Outlook CRM systém, jenž vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.