Domů » Další tip, jak snížit náklady: létejte s nízkorozpočtovými dopravci
Finance

Další tip, jak snížit náklady: létejte s nízkorozpočtovými dopravci

Patříte mezi podnikatele, kteří se v kanceláři příliš neohřejí a jsou stále jednou nohou v terénu, respektive oběma nohama ve vzduchu? Pokud jste v letadle častěji než autě, pravděpodobně jste již přemýšleli nad tím, jak snížit náklady za cestování. Ceny letenek mohou jsou velmi nákladné, ale víte-li, kde hledat, můžete výrazně ušetřit. Abychom vám pátrání usnadnili, rozhodli jsme se vám představit novou službu, která vám pomůže i s ubytováním. Ale vše pěkně popořádku.

Vyhledávání letenek lze řešit dvěma způsoby. Ten první je pomalý a neefektivní a druhý rychlý a pohodlný. Nízkonákladové letenky totiž můžete hledat přímo na webech dopravců a následně manuálně porovnat, nebo je vyhledat prostřednictvím služby Superlet.cz.

Superlet.cz provozuje společnost Yugo-star, která se v oboru cestovního ruchu pohybuje dvanáctým rokem. Vyhledávání je intuitivní a umožňuje filtrování dle zadaných parametrů. Volba cílové destinace, typu letenky (jednosměrná, zpáteční, kombinace několika letů) a data je jen na vás, Superlet.cz vám najde nejvýhodnější low cost letenky z Prahy do Ostravy i na druhý konec světa. Samozřejmostí je i její následná rezervace nebo zakoupení.

V úvodu jsme zmínili, že možnosti služby jdou ještě dál. Superlet.cz se skutečně neomezuje „pouze“ na vyhledávání levných letenek, ale umožňuje uživatelům i rezervaci ubytování. Jestliže jste si před každou cestou lámali hlavu hlavu nad tím, zda bude ve vašem oblíbeném hotelu volný pokoj, můžete si oddechnout. Nyní si ho můžete rezervovat s předstihem a vyhnout se zbytečným komplikacím. Případně vyhledat levnější alternativu a snížit cestovní náklady ještě víc.

 

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový program Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.