Zajímavosti

LQZ aneb co vám může přinést obchodování bez peněz

Líbilo by se vám podnikat ve světě, kde se nesetkáte s dlužníky, nebudete zbytečně ztrácet čas a navíc budete mít záruku zvýšení obratu? A co takhle přístup k výhodným úvěrům a to dokonce i tehdy, když se k vám bankovní sféra obrátí zády? Utopie? V případě barterového a informačního systému LQZ skutečnost. Můžete se do něj zapojit i vy, bez ohledu na velikost firmy a výši obratu. Nezáleží na tom, v čem podnikáte. Ať už je vaší specializací výroba, obchod či služby, LQZ pro vás bude vždy velmi efektivním řešením.

Co že je to ten barter?

Pokud jste termín barterový obchod zaslechli v souvislosti s historií, pak jistě tušíte, že se nejedná o výdobytek moderního marketingu. Je to tak, kořeny barteru skutečně sahají až do prvních společenství, která nepoužívala měnový systém. Směnný obchod sice časem vystrnadily právě peníze, ovšem další boom na sebe nenechal dlouho čekat. Barterovalo se i v koloniální éře a samozřejmě i dnes. Díky moderním technologiím však barter dostal zcela nový rozměr.

Výhody barteru hovoří jednoznačně pro. Který jiný systém vám umožní nakupovat bez ohledu na cash flow? A co teprve vyskladnění skladů, otevření nových trhů, úsporu nákladů a směna nepotřebného zboží? Pro účastníky systému je neméně zajímavá i prevence druhotné platební neschopnosti, se kterou se setkal téměř každý z nás.

Pokud vás zajímají nevýhody, pravděpodobně vás zklameme. Není jich mnoho a všechny se pojí s neznalostí systému či nalezením vhodného obchodního partnera. S LQZ jdou všechna negativa stranou.

Jak se připojit k systému LQZ?

Jak jsme zmínili na začátku, k LQZ se může připojit opravdu každý. Jedinou podmínkou je uzavření smlouvy o vstupu do systému, ihned poté dojde k okamžité registraci subjektu do databáze. Registrovaní uživatelé dostávají informace o obchodních příležitostech, které pro ně vyhledává informační systém JOKR. Členský poplatek, který se hradí jednou do roka, je ,s ohledem na obrovské množství nových možností, jen malou daní.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

CRM pro efektivnější podnikání

Přečtěte si, co je CRM systém a jak vám může být nápomocen i ve vašem podnikání.