Domů » Luxusní bydlení nejen pro podnikatele
Zajímavosti

Luxusní bydlení nejen pro podnikatele

V minulých dnech jsme se věnovali problematice nových a starých bytů v hlavním městě. Dnes vám přinášíme tipy na tři atraktivní lokality, které by se mohly stát i vaším bydlištěm. Jde o developerské projekty, které se mohou pochlubit nízkoenergetickým standardem, zajímavou lokalitou a zkrátka vším, co je pro novostavby typické. Jsou ukázkou toho, že se i v rušném hlavním městě dá bydlet v klidném zdravém prostředí. Bydlení si zamilují zejména ti, kteří chtějí oddělit osobní život od toho pracovního a preferují těsný kontakt s přírodou.

Rezidenční park Baarova

Projekt Baarova jsme záměrně uvedli již na začátku. Ačkoliv se nachází v městské zástavbě, poskytuje dostatek soukromí a anonymity. Mezi hlavní výhody patří pestré spektrum služeb, které mají nájemníci jako na dlani. Novostavba byla vybudována jen kousek od multifunkčního areálu BB Centra a nabízí 139 bytů. Chcete-li se kochat pohledem na překrásné pražské panoráma, rozhodně neotálejte. Byty se těší velkému zájmu.

Modřanský háj

Modřanský háj je typickou moderní novostavbou se vším všudy. Klidná lokalita, skvělá občanská vybavenost a především komfortní a nízkoenergetické bydlení. Byty jsou k mání ve variantách od 1+kk až po rozsáhlé 5+kk. Každý nájemník má k dispozici vlastní parkovací místo, obyvatelé větších bytů pak dvojgaráž. Prostředí zástavby je situováno do bezprostředního kontaktu s přírodou. V okolí domu jsou lesy a louky, které vybízí k víkendovým procházkám s rodinou. V roce 2011 dostaly byty v Modřanech ocenění pro nejlepší projekt v Praze 4.

Rodinné domky v obci Chýně

Pomalu, ale jistě, jsme se prokousali k poslední vlaštovce. Rodinné domy Chýně se nachází ve vůbec nejklidnější lokalitě, která je však od Prahy, co by kamenem dohodil. Nízkoenergetické domy se prodávají ve dvou variantách, 4+kk a 6+kk. Magnetem je zejména okolí, ve kterém je celá řada relaxačních zón, spoustu zeleně a cyklostezek. Neméně zajímavé jsou i interiéry samotných domů. Projektanti vsadili na kvalitní zařízení z dílen světových výrobců. Své nové bydlení si můžete samozřejmě do jisté míry přizpůsobit vašim potřebám. Bohatá občanská vybavenost dělá z domů v Chýni jasnou volbu pro všechny, kteří se chtějí schovat před lomozem velkoměsta a nedělat žádné kompromisy.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.