Domů » Privátní cestování: Nepřizpůsobujte se nabídkám cestovních kanceláří a navrhněte si dovolenou na míru
Zajímavosti

Privátní cestování: Nepřizpůsobujte se nabídkám cestovních kanceláří a navrhněte si dovolenou na míru

Cítíte, že nastal ten správný čas na pár dní zaslouženého odpočinku, ale není ve vašich silách přizpůsobit časový harmonogram nabídce cestovních kanceláří? Chyba není ve vás a dokonce ani v dostupných zájezdech. Někteří z nás si zkrátka nemohou jen tak vybrat dovolenou, což ovšem neznamená, že musí cestovat na vlastní pěst. Jednoduše nastal ten správný čas, abyste poznali kouzlo privátního cestování. Nikdo vás nebude omezovat předem danými termíny a cílovými destinacemi a všechny parametry si nastavíte tak, aby vám ve všech ohledech vyhovovaly.

SeychellyDovolenou na míru vám běžné cestovní kanceláře nenabídnou. Není v jejich silách, připravovat bohatou nabídku klasických zájezdů a navíc se starat o privátní klientelu. To samé však platí i obráceně, některé cestovní kanceláře se zabývají pouze individuálními požadavky svých zákazníků a to od prvotní konzultace až po rezervaci letenek, ubytování, nebo zajištění VIP salonku na letišti.

Jak je to s cílovou destinací?

Zapomeňte na katalog s předem definovanými lokalitami, vy sami si určíte kam a na jak dlouho vycestujete. Pokud vám však zeměpis příliš neříká a neradi byste šlápli vedle, jednoduše sdělíte své specifické požadavky odbornému konzultantovi, který vám s výběrem vhodné destinace poradí. Mezi ty nejžádanější dlouhodobě patří Mauricius, Dubaj, Maledivy, Thajsko a samozřejmě Seychely. A právě těm bychom rádi věnovali pár řádků.

Poznejte krásy nejluxusnějšího afrického souostroví

Seychelly 2Dovolená na Seychelách je synonymem luxusu. Jedinečné ostrovy žulového původu patří v posledních letech k nejoblíbenějším destinacím vůbec a to především díky dokonalým přírodním scenériím a širokým možnostem vyžití. Nezáleží na tom, zda máte v plánu relaxovat na jemném písku na Banyan Tree Seychelles – jedné z nejkrásnějších pláží na světě, hrát golf či provozovat jinou sportovní aktivitu nebo se potápět v okolí unikátních korálových útesů. Možnosti jsou takřka neomezené. Seychely jsou pravý ráj, ze kterého si odvezete spoustu zážitků a vzpomínky, které vám utkví v paměti na celý život.

Doporučení na závěr

Na privátní cestování se dlouhodobě specializuje cestovní kancelář Exclusive Tours. Ať už se rozhodnete pro exkluzivní dovolenou na Seychelách nebo v kterékoliv jiné prémiové destinaci, vždy se můžete spolehnout na osobní přístup a spoustu benefitů, které vám „běžná“ cestovka nenabídne. Více informací získáte na webu exclusivetours.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový program Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.