Finance

Majetková pojištění, která vám přijdou vhod. Pojistěte si nejen kancelář!

Život je plný rizik a neměli bychom nad nimi zavírat oči. Stát se může cokoliv, a to většinou ve chvíli, kdy se nám to hodí ze všeho nejméně. Zkuste si představit, že vaši firemní cashflow nabourá nečekaná událost v podobě požáru v kanceláři. Máte dostatečně velkou rezervu, která by vám v případě potřeby posloužila k nápravě škod? I kdybyste jí měli, raději si objekt pojistěte. A nejen kancelář – hodit by se vám mohla i další pojištění, jako jsou pojištění prodloužené záruky a pojištění nahodilého poškození a odcizení.

Majetkové pojištění ochrání váš kancelářský objekt od sklepa až po střechu, a to před živly i škodami, které mohou způsobit nájemníci. Majitelé bytových domů pak jistě ocení plnění v případě, že se nájemníci rozhodnou nezaplatit nájemné či vodné a stočné.

Při výběru preferujte výhodné pojistné podmínky před nejnižší cenou. Vždy si důkladně přečtěte smlouvu a informujte se o asistenční službě (měla by být k dispozici non-stop). Přesnou cenu zjistíte pomocí online kalkulace pojištění majetku.

Když nestačí dvouletá záruka

Pořídili jste si nový MacBook Pro a máte strach, že vás zradí bezprostředně po dvouletém provozu, tedy i po uplynutí záruční doby dle občanského zákoníku? Na notebook, ale také na mnohé další spotřebiče si můžete sjednat pojištění prodloužené záruky a prodloužit ji o 36 měsíců (u ERGO pojišťovny) nad běžný rámec. Výše pojistného není závratná a v případě neopravitelnosti obdržíte adekvátní částku na pořízení nového výrobku.

Pojištění pro nešiky

Záruka vás neochrání před vlastní neopatrností, pojištění nahodilého poškození a odcizení však ano. Pokud předmět pojištění vlastní vinou poškodíte, nebo vám jej někdo odcizí, pojišťovna se postará o náhradu.

Díky vhodně zvoleným pojistným produktům budete v klidu a nerozhodí vás nečekané události. Všechna zmíněná pojištění najdete v nabídce ERGO pojišťovny.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Mobil pro top podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPhone 11 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

CRM pro efektivnější podnikání

Přečtěte si, co je CRM systém a jak vám může být nápomocen i ve vašem podnikání.