Domů » Máte problémy se mzdovou agendou?
Účetnictví

Máte problémy se mzdovou agendou?

Kdo by to byl řekl, že se vaše firma rozroste do takové míry, že budete nuceni přijímat nové zaměstnance. Je šlechetné, že vytváříte nová pracovní místa a pomáháte lidem ke stálému zaměstnání. Kdo ale pomůže vám se mzdovou agendou? Vybrali jste si špatnou mzdovou účetní či mzdové oddělení, které není schopno zpracovat mzdy vašich zaměstnanců tak, aby bylo vše v naprostém pořádku? Obraťte se na někoho, kdo pro vás zajistí kompletní zpracování mezd a personalistiky a může se pochlubit dlouholetou praxí v oboru.

Společnost HAKO-MZDY se již jedenáctým rokem stará o mzdové účetnictví menších i velkých firem. I vy můžete zvolit služby od profesionálů a ušetřit tak spoustu času, který věnujete vlastnímu podnikání. Trápí vás složitá a měnící se mzdová legislativa? Hoďte ji za hlavu, pracovníci HAKO-MZDY ji mají v malíčku. Účtárna zajistí kompletní outsourcing mezd včetně převzetí odpovědnosti.

HAKO-MZDY, to je kompletní mzdová agenda a související úkony. Po provedení výpočtu mezd a odvodů, budou odeslány přehledy na všechny úřady. Vy obdržíte diskrétní výplatní pásky a samozřejmě i soubory pro finanční účtárnu. Pracovníci HAKO-MZDY vás budou zastupovat i v rámci oficiálních jednání se státními orgány a všechny úkony spojené se mzdovou agendou zajistí i během roku. Na konci pak roční zúčtování daní.

Nezáleží na tom, kolik máte zaměstnanců, díky HAKO-MZDY budete mít mzdy bez jediného nedostatku. Spolupráce s profesionály se v tomto ohledu opravdu vyplatí.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Air se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový HR systém Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM software eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.