Domů » MBA lze studovat i dálkově!
Management

MBA lze studovat i dálkově!

Máte za sebou vysokoškolské studium či středoškolské studium ukončené maturitní zkouškou s několikaletou manažerskou praxí a rádi byste si vaše zkušenosti a znalosti ještě více zdokonalili a prohloubili? Navíc s možností získání uznávaného titulu MBA neboli Master of Business Administration po absolvování téměř dvouletého studia? Tento zahraniční program je v posledních letech stále oblíbenější a přichází mu na chuť také čeští manažeři. Co je podstatou studia a proč byste ho měli zvážit i vy?

MBA cílí na získání pokročilých znalostí v oboru managementu, a to jak po teoretické, tak i po praktické stránce. Studenti jsou vedeni k tomu, aby dokázali řešit zadané úkoly, aplikovat nově nabyté znalosti, rozhodovat se a řešit reálné problémy ze své praxe.

Vzhledem k povaze MBA je logické, že absolventi jsou na pracovním trhu žádaní a často upřednostňováni. Pracovníci s titulem Master of Business Administration mají mnohonásobně vyšší šanci na získání prestižní manažerské pozice.

Jenomže co když nemůžete studovat MBA kvůli nabitému pracovnímu a rodinnému životu? Ani tyto „překážky“ vás nemusí zastavit. Pro vytížené manažery je jako stvořené dálkové studium MBA, které probíhá online. Rozhodnete-li se ho absolvovat, sami si sestavíte studijní program a budete se moci vzdělávat kdykoliv a odkudkoliv. Studium snadno sladíte s ostatními aktivitami a nebudete se vázat na ostatní členy skupiny.

U nás nabízí dálkové MBA studium renomovaná LIGS University. Kvalitu vzdělávání zaštiťují zkušení lektoři, kteří patří mezi uznávané specialisty s mnohaletou praxí. Kontakt se spolužáky vám chybět nebude – studijní informační systém nabízí možnost chatování a diskutování na fóru. Chcete-li se o dálkovém studiu dozvědět další informace, najdete je na www.ligsuniversity.cz. LIGS University zároveň nabízí také další manažerské programy – BBA, MSc, MPA, DBA a PhD.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.