Zajímavosti

Milujete německé vozy? Pořiďte si BMW

Žádná automobilová značka nevyvolává takový rozruch, jako BMW. Němci odjakživa vyráběli vozy, které měly charakter a vynikaly precizním zpracováním. Pokud hledáte vůz, který Vás bude nejen spolehlivě vozit z bodu A do bodu B, ale věrného přítele, se kterým zažijete opravdová dobrodružství, je BMW skvělá volba. Dopřejte si auto, které vzbudí pozornost kamkoliv se hnete. BMW má nezaměnitelný charakter a vnese do vašeho nudného života obrovské množství adrenalinu.

Teď jde o to, který „bavorák“ je pro Vás ten pravý. BMW rozšířilo výrobu do mnoha segmentů a nabízí vozy pro celé spektrum klientů. Pokud potřebujete reprezentativní limuzínu, vyberete si 7. Sedmičková řada je přímým konkurentem vozů Audi A8 a v ničem si s nimi nezadá. Pro manažery je v nabídce BMW řady 5. Tento luxusní automobil nabízí komfortní i luxusní svezení a nabízí skvělý poměr výbavy a ceny. Pro všechny, kteří milují mastodontní auta je zde BMW X6. Tento crossover nabízí opravdu nezapomenutelné zážitky, a to zejména při silnější motorizaci.

Pokud jste si již svůj vysněný bavorák vybrali, nezbývá, než si vybrat vhodného prodejce. Pokud nechcete mít s koupí vozu žádné problémy a hledáte společnost s vynikajícími referencemi, zvolte Autoimport Mach a.s.. Firma je v provozu od roku 1994 a dováží nejen luxusní vozy BMW, ale také další luxusní značky jako je Mercedes-Benz, Audi či Ferrari. Pokud prahnete po novém autě, které bude mít pod kapotou několik set koní, vyberte si BMW řady M.

O kvalitních službách společnosti Autoimport Mach a.s. svědčí více než tisíc spokojených klientů. Samozřejmostí je dvouletá garanční záruka poskytovaná výrobce, ale také 6-ti měsíční záruka od společnosti Autoimport Mach a.s.. Prodejce garantuje 100% původ vozů a perfektní stav.

Pokud si stále nejste jistí, který vůz je pro Vás ten pravý, vyberte si ho v autosalonu v Českých Budějovicích. S výběrem Vám ochotně poradí kvalifikovaní prodejci.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Notebook domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný MacBook Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

CRM pro efektivnější podnikání

Spolehlivé CRM řešení eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.