Domů » Milujete německé vozy? Pořiďte si BMW
Zajímavosti

Milujete německé vozy? Pořiďte si BMW

Žádná automobilová značka nevyvolává takový rozruch, jako BMW. Němci odjakživa vyráběli vozy, které měly charakter a vynikaly precizním zpracováním. Pokud hledáte vůz, který Vás bude nejen spolehlivě vozit z bodu A do bodu B, ale věrného přítele, se kterým zažijete opravdová dobrodružství, je BMW skvělá volba. Dopřejte si auto, které vzbudí pozornost kamkoliv se hnete. BMW má nezaměnitelný charakter a vnese do vašeho nudného života obrovské množství adrenalinu.

Teď jde o to, který „bavorák“ je pro Vás ten pravý. BMW rozšířilo výrobu do mnoha segmentů a nabízí vozy pro celé spektrum klientů. Pokud potřebujete reprezentativní limuzínu, vyberete si 7. Sedmičková řada je přímým konkurentem vozů Audi A8 a v ničem si s nimi nezadá. Pro manažery je v nabídce BMW řady 5. Tento luxusní automobil nabízí komfortní i luxusní svezení a nabízí skvělý poměr výbavy a ceny. Pro všechny, kteří milují mastodontní auta je zde BMW X6. Tento crossover nabízí opravdu nezapomenutelné zážitky, a to zejména při silnější motorizaci.

Pokud jste si již svůj vysněný bavorák vybrali, nezbývá, než si vybrat vhodného prodejce. Pokud nechcete mít s koupí vozu žádné problémy a hledáte společnost s vynikajícími referencemi, zvolte Autoimport Mach a.s.. Firma je v provozu od roku 1994 a dováží nejen luxusní vozy BMW, ale také další luxusní značky jako je Mercedes-Benz, Audi či Ferrari. Pokud prahnete po novém autě, které bude mít pod kapotou několik set koní, vyberte si BMW řady M.

O kvalitních službách společnosti Autoimport Mach a.s. svědčí více než tisíc spokojených klientů. Samozřejmostí je dvouletá garanční záruka poskytovaná výrobce, ale také 6-ti měsíční záruka od společnosti Autoimport Mach a.s.. Prodejce garantuje 100% původ vozů a perfektní stav.

Pokud si stále nejste jistí, který vůz je pro Vás ten pravý, vyberte si ho v autosalonu v Českých Budějovicích. S výběrem Vám ochotně poradí kvalifikovaní prodejci.

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

eWay-CRM je inovativní Outlook CRM systém, jenž vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.