Zajímavosti

Milujete sklo?

Sklo je opravdu unikátní materiál, pro který lidé našli velmi mnoho druhů využití. Málokdo ví, že bylo objeveno už kolem roku 3000 př. n.l. v Egyptě. Tehdejší glazura  se s dnešním sklem nedala srovnat, ale i tak nelze popřít, jak je sklo populární. Postupně se zařadilo mezi stavební prvky a na předních příčkách se udrželo dodnes. Sklo je v mnoha ohledech nenahraditelné a dopustit na něj nedají sběratelé skleněných předmětů a dekorací.

Skleněné věci mají skutečně něco do sebe a hodí se do moderního, ale i dobového interiéru. Pokud milujete historické sklo, mohla by Vás zaujmout sklárna Jakub.  Skuteční mistři zde napodobují originální výrobky, které se vyznačují nazelenalou barvou a vzduchovými bublinkami. Historické sklo má specifický tvar a je odkazem jednoho z nejstarších výrobních odvětví. Pokud si potrpíte na jedinečnost, budete s historickým sklem opravdu spokojeni.

Díky ruční výrobě ve sklárně vznikají nenapodobitelné výrobky, které jsou magnetem pro sběratele originálních artefaktů.  Na první pohled se může lesní sklo jevit křehce, ale opak je pravdou. Technologie pomalého chlazení v chladících pecích je klíčem k odolnosti a pevnosti.

Pokud vás zajímá široký sortiment skla, které si můžete zakoupit, podívejte se na oficiální webovou stránku sklárny Jakub sklarnajakub.cz. Naleznete zde obsáhlý katalog a zároveň si zde můžete vybrat historické, tzv.lesní sklo. Velmi atraktivní jsou také skleněné soupravy.

Sklo ze sklárny Jakub je naprosto jedinečné a může se stát nádhernou dekorací, která je však vysoce funkční. Pozvedněte ke slavnostní příležitosti číše a přiťukněte si za zvonivého zvuku skla ze sklárny Jakub i Vy. Pokud Vás zajímá, jak to chodí ve sklárně, podívejte se na virtuální prohlídku na webu sklárny.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

CRM pro efektivnější podnikání

Přečtěte si, co je CRM systém a jak vám může být nápomocen i ve vašem podnikání.