Domů » Minimalizace nákladů v praxi: Ušetřete za povinné ručení!
Finance

Minimalizace nákladů v praxi: Ušetřete za povinné ručení!

Cílem každého podnikatele by mělo být nejen zvýšení zisků, ale stejně tak i maximální snížení výdajů. A jedním z nich je i provoz firemní flotily vozů, který je leckdy velmi nákladný. A aby toho nebylo málo, pojišťovny se v druhé polovině loňského roku rozhodly ke zdražení povinného ručení a úspěšně v něm pokračují až dodnes. Z počátku se zvýšení cen pojistného týkalo jen některých subjektů, ale po schválení novely zákona, v rámci které byly zvýšeny povinné odvody hasičům, zřejmě zdraží všechny. Vzhledem k tomu, že jde o zdražení i o více než deset procent, stojí za zvážení, zda by nebylo od věci změnit pojistitele.

Povinné ručení je dražší především pro takzvané rizikové skupiny řidičů, do které patří začátečníci, řidiči bez bonusu, ale také taxislužby nebo autopůjčovny. S některými se pojišťovny nemazlily a zvedly sazby mnohonásobně. Naštěstí ne všechny a je jen na vás, zda se poohlédnete po konkurenci, která vám nabídne výhodnější podmínky.

A protože čas jsou peníze a ani vy zřejmě nemáte chuť na x schůzek s x obchodními zástupci pojišťoven, najděte si nové pojištění vozidel přes internet. Ušetříte nejen spoustu času, ale také peněz, protože online porovnávače nabízí pojistky za nižší ceny než na jaké jste zvyklí u obchoďáků nebo na pobočkách. Důvod je prostý, srovnávače jsou pro pojišťovny skvělým zdrojem nových zákazníků a mohou si dovolit snížit sazby. Vydělají přitom všechny tři strany – pojišťovna získá klienta, klient pojištění za dobrou cenu a zprostředkovatel provizi. Win – win v praxi, přátelé.

Hledáte-li profesionální a přehledný portál s intuitivním rozhraním, vyzkoušejte www.1pojistenionline.cz, www.1pojistenivozidel.cz nebo www.1povinneruceniporovnani.cz. Na všech zmíněných webech najdete nejen kalkulačku, která vám vypočítá výši úspory, ale také názorné příklady a samozřejmě i možnost online sjednání. Vše vyřídíte pěkně z pohodlí kanceláře a nebudete se muset trmácet na pobočku. Povinné ručení porovnání je opravdu efektivní způsob jak ušetřit s minimem vynaloženého úsíli.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.