Domů » Mobilní skladovací haly – krátkodobé i dlouhodobé řešení, které vám pomůže minimalizovat náklady
Podnikání

Mobilní skladovací haly – krátkodobé i dlouhodobé řešení, které vám pomůže minimalizovat náklady

Hledáte krátkodobou či dlouhodobou alternativu ke skladovacím nebo výrobním prostorům? Nemáte čas a ani finance na výstavbu klasické komerční nemovitosti a nevyhovuje vám nabídka těch, které jsou aktuálně na prodej? Nepřizpůsobuje svůj byznys dispozicím pronajaté haly a vsaďte na montovanou konstrukci, která vám v mnoha ohledech poslouží ještě lépe. Devizou mobilní haly je nejen nízká pořizovací cena, ale také rychlost realizace. S ohledem na způsob využití lze vybavit tak, aby vám posloužila na několik měsíců, ale i let. Navíc se vyhnete zdlouhavé a komplikované administrativě – ke stavbě montované haly totiž není zapotřebí stavebního povolení.

Mobilní skladovací haly jsou stále oblíbenější a nachází využití v mnoha odvětvích. V podstatě se s nimi setkáváme na každém kroku a kromě jiného slouží i jako mobilní hangáry nebo dočasné přístřeší pro archeology. Je-li vašim cílem minimalizace nákladů, určitě ji využijete také.

Mezi největší výhody patří zmíněná rychlost, s jakou lze výstavbu mobilní haly smontovat či demontovat. Tvar a velikost konstrukce lze přizpůsobit aktuálním potřebám a variabilní je také typ opláštění. To může mít podobu PVC plachty, PVC trapézového plastu, trapézového plechu, ale také ISO sandwichového panelu.

Zaměřili jsme se na nabídku hal, které nabízí společnost Diamant Expo s.r.o. (v ČR zastupuje světoznámého výrobce hal Röder). Produktová řada čítá několik variant, které jsou vhodné pro průmysl, obchod i služby a výsledná velikost haly se pohybuje v rozpětí 5 až 60 metrů. Mezi standardní vybavení, které je dodavatel schopen zajistit, patří dvoukřídlá vrata, únikové vchody, osvětlení, elektrorozvody, požární systémy a vytápění.

Pokud vás mobilní skladovací hala zaujala, přečtěte si o ní více na www.mobilni-sklady.cz. Na webu najdete také poptávkový formulář a přímé kontaktní informace.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Air se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový HR systém Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM software eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.