Domů » Montovaná hala – nejefektivnější řešení vlastních výrobních či skladových prostor
Podnikání

Montovaná hala – nejefektivnější řešení vlastních výrobních či skladových prostor

Dostali jste se do fáze, kdy potřebujete rozšířit výrobní nebo skladové prostory? Pokud si pohráváte s myšlenkou koupě starší nemovitosti, raději od ní zavčasu upusťte. Kromě toho, že byste ji museli upravit podle svých individuálních potřeb, se v budoucnu nevyhnete značným investicím do oprav. Výstavba vlastních skladovacích nebo výrobních prostor je v konečném důsledku mnohem efektivnější a to zejména v případě, že si vyberete alternativu v podobě montované haly. Důvodů, proč zvolit právě toto řešení a ne zděnou nebo obloukovou stavbu, je hned několik.

Montované haly spojují výhody, které jiné typy konstrukcí nemohou nabídnout. V porovnání se zděnými stavbami je jejich realizace mnohem levnější a podstatně rychlejší. Suchou stavbu je možno realizovat i v zimě. Oproti obloukovým stavbám se chlubí vyšší stabilitou, odolnější konstrukcí, efektivnějším využitím prostoru a především možností jednoduchých vestaveb a přístaveb. V poměru ceny a kvality jsou montované výrobní a skladové haly nejlepším řešením.

Stavby tohoto typu jsou velmi variabilní a mají obrovské možnosti využití. Využívají se jako skladové, výrobní a průmyslové haly, sportovní centra i administrativní budovy. Jejich základ tvoří ocelový nebo betonový skelet, případně jejich kombinace. Estetická kvalita exteriéru je dána širokou nabídkou střešního a stěnového opláštění.

I v případě skladové či výrobní haly platí, že stoprocentní výsledek zaručí pouze odborník, který má v oboru dostatek zkušeností. Mezi přední tuzemské výrobce patří společnost HAK PROFI s.r.o., která je na trhu 15 let a nabízí kompletní dodávky montovaných staveb od architektonického návrhu až po rozvod sítí a instalaci evidenční technologie a elektroniky. Pokud vás zajímá přibližná cena, není nic jednoduššího než využít kalkulátor na webu prumyslovehaly.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.