Domů » Montovaná hala – nejefektivnější řešení vlastních výrobních či skladových prostor
Podnikání

Montovaná hala – nejefektivnější řešení vlastních výrobních či skladových prostor

Dostali jste se do fáze, kdy potřebujete rozšířit výrobní nebo skladové prostory? Pokud si pohráváte s myšlenkou koupě starší nemovitosti, raději od ní zavčasu upusťte. Kromě toho, že byste ji museli upravit podle svých individuálních potřeb, se v budoucnu nevyhnete značným investicím do oprav. Výstavba vlastních skladovacích nebo výrobních prostor je v konečném důsledku mnohem efektivnější a to zejména v případě, že si vyberete alternativu v podobě montované haly. Důvodů, proč zvolit právě toto řešení a ne zděnou nebo obloukovou stavbu, je hned několik.

Montované haly spojují výhody, které jiné typy konstrukcí nemohou nabídnout. V porovnání se zděnými stavbami je jejich realizace mnohem levnější a podstatně rychlejší. Suchou stavbu je možno realizovat i v zimě. Oproti obloukovým stavbám se chlubí vyšší stabilitou, odolnější konstrukcí, efektivnějším využitím prostoru a především možností jednoduchých vestaveb a přístaveb. V poměru ceny a kvality jsou montované výrobní a skladové haly nejlepším řešením.

Stavby tohoto typu jsou velmi variabilní a mají obrovské možnosti využití. Využívají se jako skladové, výrobní a průmyslové haly, sportovní centra i administrativní budovy. Jejich základ tvoří ocelový nebo betonový skelet, případně jejich kombinace. Estetická kvalita exteriéru je dána širokou nabídkou střešního a stěnového opláštění.

I v případě skladové či výrobní haly platí, že stoprocentní výsledek zaručí pouze odborník, který má v oboru dostatek zkušeností. Mezi přední tuzemské výrobce patří společnost HAK PROFI s.r.o., která je na trhu 15 let a nabízí kompletní dodávky montovaných staveb od architektonického návrhu až po rozvod sítí a instalaci evidenční technologie a elektroniky. Pokud vás zajímá přibližná cena, není nic jednoduššího než využít kalkulátor na webu prumyslovehaly.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový HR systém Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.