Domů » Přenechte výstavbu haly profesionálům a přijděte k hotovému
Podnikání

Přenechte výstavbu haly profesionálům a přijděte k hotovému

Plánujete-li výstavbu nové výrobní haly nebo skladu a vyžadujete nejen rychlou realizaci, ale především co nejméně starostí? Věnujte se svému byznysu a svěřte výrobu a montáž profesionálům, kteří se svou činností zabývají téměř dvacet let. Společnost KOMOS Kroměříž nabízí montované haly na klíč, které lze díky sofistikovanému výrobnímu programu přizpůsobit na míru všem vašim požadavkům a parametrům.

KOMOS Kroměříž vyrábí montované ocelové haly s celkovým nebo částečným opláštěním a sedlovou, pultovou nebo obloukovou střechou. Plášť haly lze montovat zateplený sendvičovými panely, skládaný, nebo nezateplený (pouze z trapézového plechu). Realizace ocelové konstrukce bývá velmi rychlá a haly lze kombinovat se zděnými stavbami nebo prosklením. Vynikají dlouhou životností a minimální údržbou a jsou proto v mnoha ohedech praktičtější než klasické zděné haly.

Montované výrobní haly vynikají prostorností a mohou být zkonstruovány v mnoha variantách. Ať už se však jedná o jednolodní či vícelodní halu, vždy může být doplněna o nejrůznější architektonické a konstrukční prvky v podobě sekčních vrat, dveří, střešních světlíků, oken, požárních žebříků, větracích mřížek, nosných konstrukcí apod. Samozřejmostí je možnost dodávky kompletní funkční budovy, která je připravena k provozu.

Výrobce má bohaté zkušenosti i s realizací lehkých skladových hal, které projektuje, vyrábí a montuje ve všech možných variantách. Vybrat si můžete mezi obloukovou, pultovou, sedlovou nebo atypickou halou s několika druhy opláštění. Všechny lehké skladové haly jsou projektovány dle nejmodernějších metod a vyráběny za pomocí nových výrobních technologií. Vyžadujete-li halu, která je nenáročná na vytápění, sáhněte po zateplené variantě. Ušetříte díky ní velmi zajímavé částky.

Společnost KOMOS Kroměříž působí na celém území České republiky a díky moderním způsobu výroby zaručuje krátké dodací lhůty a příznivé ceny.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový program Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.