Domů » Přenechte výstavbu haly profesionálům a přijděte k hotovému
Podnikání

Přenechte výstavbu haly profesionálům a přijděte k hotovému

Plánujete-li výstavbu nové výrobní haly nebo skladu a vyžadujete nejen rychlou realizaci, ale především co nejméně starostí? Věnujte se svému byznysu a svěřte výrobu a montáž profesionálům, kteří se svou činností zabývají téměř dvacet let. Společnost KOMOS Kroměříž nabízí montované haly na klíč, které lze díky sofistikovanému výrobnímu programu přizpůsobit na míru všem vašim požadavkům a parametrům.

KOMOS Kroměříž vyrábí montované ocelové haly s celkovým nebo částečným opláštěním a sedlovou, pultovou nebo obloukovou střechou. Plášť haly lze montovat zateplený sendvičovými panely, skládaný, nebo nezateplený (pouze z trapézového plechu). Realizace ocelové konstrukce bývá velmi rychlá a haly lze kombinovat se zděnými stavbami nebo prosklením. Vynikají dlouhou životností a minimální údržbou a jsou proto v mnoha ohedech praktičtější než klasické zděné haly.

Montované výrobní haly vynikají prostorností a mohou být zkonstruovány v mnoha variantách. Ať už se však jedná o jednolodní či vícelodní halu, vždy může být doplněna o nejrůznější architektonické a konstrukční prvky v podobě sekčních vrat, dveří, střešních světlíků, oken, požárních žebříků, větracích mřížek, nosných konstrukcí apod. Samozřejmostí je možnost dodávky kompletní funkční budovy, která je připravena k provozu.

Výrobce má bohaté zkušenosti i s realizací lehkých skladových hal, které projektuje, vyrábí a montuje ve všech možných variantách. Vybrat si můžete mezi obloukovou, pultovou, sedlovou nebo atypickou halou s několika druhy opláštění. Všechny lehké skladové haly jsou projektovány dle nejmodernějších metod a vyráběny za pomocí nových výrobních technologií. Vyžadujete-li halu, která je nenáročná na vytápění, sáhněte po zateplené variantě. Ušetříte díky ní velmi zajímavé částky.

Společnost KOMOS Kroměříž působí na celém území České republiky a díky moderním způsobu výroby zaručuje krátké dodací lhůty a příznivé ceny.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

eWay-CRM je inovativní Outlook CRM systém, jenž vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.