Vzdělání

Multimediální tvorba: Obor, který studenty baví a má budoucnost

Máte ve svém blízkém okolí někoho, kdo si právě vybírá střední školu? Pak jistě moc dobře víte, že jde o důležitý krok, který může do značné míry ovlivnit budoucnost dotyčného. Studium na renomované škole je předpokladem budoucího uplatnění na pracovním trhu, a proto je třeba vybírat obezřetně. S ohledem na aktuální trendy je skvělou volbou studijní obor Multimediální tvorba na pražské Střední škole cestovního ruchu ARCUS s.r.o. V čem je tato instituce lepší než jiné střední školy?

Studijní obor Multimediální tvorba je jasnou volbou pro každého, kdo nechce povinně maturovat z matematiky. Na uměleckém oboru jako je tento totiž maturitní zkouška povinná není. Ale teď vážně. Důvodů je samozřejmě mnohem více.

Důraz na individuální přístup a praxi

Studenti jsou vedení k praktickým dovednostem a schopnosti aplikace nabytých znalostí v praxi. Učitelé preferují tvůrčí a individuální přístup a věnují se žákům také v rámci konzultačních hodin. Na střední škole ARCUS působí interní kantoři i externí odborníci z praxe a vysokých škol.

Obor Multimediální tvorba je koncipován s ohledem na navazující vysokoškolské studium i přímé uplatnění po absolvování maturitní zkoušky. Předměty jako dějiny výtvarné kultury, písmo a figurální tvorba, výtvarná tvorba, multimediální technologie, design, digitální fotografie a animace, management a marketing, tvorba a správa webových stránek a další související témata studenty baví. V průběhu studia si zároveň vyzkouší práci v opravdové cestovní kanceláři ARCUS.

Moderní škola se vším všudy

Střední škola cestovního ruchu ARCUS využívá vstupní docházkový systém pro snadnou kontrolu příchodu a odchodu žáků. Disponuje moderními učebnami se špičkovým vybavením (mimo jiné i učebnou s Apple iMacy), nabízí studentům zázemí klubovny a nově zařízeného ateliéru, a to i pro mimoškolní aktivity.

Chcete se o oboru Multimediální tvorba dozvědět více? Informace pro uchazeče najdete na multimedialnitvorba.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Tablet domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný iPad Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní software pro řízení projektů eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.