Domů » Na kvalitě kancelářské židle záleží. Levně seženete i ergonomické modely!
Kancelář

Na kvalitě kancelářské židle záleží. Levně seženete i ergonomické modely!

Kancelářská práce s sebou přináší mnohdy netušená rizika, která souvisí s dlouhodobým nesprávným sezením. Velmi důležitá, ale tím spíš podceňovaná je ergonomie. Jinými slovy – většina lidí, kteří tráví sezením na židli několik hodin denně, nedodržuje základní zásady zdravého sezení. A ještě méně jich má kvalitní kancelářskou židli… Pokud do této skupiny patříte i vy, měli byste to co nejrychleji napravit a investovat do ergonomičtějšího posezení. A my vám prozradíme několik tipů, které vám budou při výběru nápomocné.

Nakupujte u prodejců, který svůj sortiment znají

Chcete-li pro své tělo to nejlepší, rovnou se vyhněte supermarketům a prodejnám, ve kterých se vedle kancelářských židlí prodávají rohlíky. Zaměřte se na specializované prodejce, kteří vám budou schopni poradit a poskytnout optimální řešení s ohledem na vaše specifické potřeby. Samozřejmostí by měla být bohatá nabídka produktů.

Na co si dát pozor při výběru nové kancelářské židle?

Při výběru kancelářské židle se zaměřte na to, co vám na té stávající nejvíce vadí. Může to být příliš měkký sedák, krátké nebo zcela chybějící opěrky rukou, nevhodný tvar sedáku, nemožnost nastavení výšky… Nedostatků můžete být celá řada a je důležité, aby nová kancelářská židle žádnými neduhy netrpěla.

Dva kvalitní modely za cenu jednoho? Můžete je mít i vy

Trápí-li vás omezený rozpočet, nezoufejte. I ve specializovaných e-shopech totiž narazíte na levné a přitom kvalitní kancelářské židle. Někteří prodejci jako www.primazidle.cz nabízí zajímavé akční slevy a mimo jiné i židle 1+1 zdarma. Akce se týká modelů napříč celým cenovým spektrem a židlí, které patří k nejprodávanějším. Dalším důvodem pro nákup je expresní dodání zboží (budete pohodlně sedět do 24 hodin), prodloužená záruka na 5 let a výrazně nižší ceny než u konkurence (prodejce je přímým dovozcem).

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.