Domů » Najděte si lepší kancelář a optimalizujte své náklady
Podnikání

Najděte si lepší kancelář a optimalizujte své náklady

Nevyhovují vám dispozice stávající kanceláře a poohlížíte se po něčem větším? Rádi byste své kancelářské prostory přesunuli do atraktivnější lokality, ale nedaří se vám najít vhodnou alternativu? Volných kanceláří k pronájmu není nedostatek, ovšem vybrat takovou, která by splňovala všechny vaše požadavky a zároveň příliš nezatížila firemní rozpočet, je kumšt. Neztrácejte proto čas a využijte služby někoho, kdo se problematice věnuje téměř sto let. Nežertujeme, společnost Cushman & Wakefield totiž funguje již od roku 1917 a v současné době disponuje téměř 250 kancelářemi v 60 zemích světa. V České republice nabízí poradenství v oblasti komerčních realit od roku 1993 a nabízí efektivní řešení nejen pro majitele nemovitostí a nájemce, ale i investory.

Komplexní služby zahrnují vše, co souvisí s koupí, prodejem, pronájmem, správou nebo financováním nemovitosti a vám tak odpadnou nejen starosti s hledáním nové kanceláře, ale i s případným prodejem té stávající. Najít vhodný pronájem kanceláře je přitom jednodušší než jste si možná mysleli. Vhodné prostory lze velmi rychle vyhledat přímo na webu czech-office.cz – pomocí filtrace vyberete parametry a cílovou lokalitu a obratem se vám zobrazí kanceláře k pronájmu, které jsou aktuálně k dispozici. Poté stačí kontaktovat zprostředkovatele, který vás provede zbytkem celého procesu.

Díky Cushman & Wakefield je pronájem kanceláří opravdu snadný a ušetří vám spoustu drahocenného času, starostí i peněz. Využijte poradenství od specialistů s dlouholetou praxí a optimalizujte své náklady!

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový program Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.