Domů » Najděte si lepší kancelář a optimalizujte své náklady
Podnikání

Najděte si lepší kancelář a optimalizujte své náklady

Nevyhovují vám dispozice stávající kanceláře a poohlížíte se po něčem větším? Rádi byste své kancelářské prostory přesunuli do atraktivnější lokality, ale nedaří se vám najít vhodnou alternativu? Volných kanceláří k pronájmu není nedostatek, ovšem vybrat takovou, která by splňovala všechny vaše požadavky a zároveň příliš nezatížila firemní rozpočet, je kumšt. Neztrácejte proto čas a využijte služby někoho, kdo se problematice věnuje téměř sto let. Nežertujeme, společnost Cushman & Wakefield totiž funguje již od roku 1917 a v současné době disponuje téměř 250 kancelářemi v 60 zemích světa. V České republice nabízí poradenství v oblasti komerčních realit od roku 1993 a nabízí efektivní řešení nejen pro majitele nemovitostí a nájemce, ale i investory.

Komplexní služby zahrnují vše, co souvisí s koupí, prodejem, pronájmem, správou nebo financováním nemovitosti a vám tak odpadnou nejen starosti s hledáním nové kanceláře, ale i s případným prodejem té stávající. Najít vhodný pronájem kanceláře je přitom jednodušší než jste si možná mysleli. Vhodné prostory lze velmi rychle vyhledat přímo na webu czech-office.cz – pomocí filtrace vyberete parametry a cílovou lokalitu a obratem se vám zobrazí kanceláře k pronájmu, které jsou aktuálně k dispozici. Poté stačí kontaktovat zprostředkovatele, který vás provede zbytkem celého procesu.

Díky Cushman & Wakefield je pronájem kanceláří opravdu snadný a ušetří vám spoustu drahocenného času, starostí i peněz. Využijte poradenství od specialistů s dlouholetou praxí a optimalizujte své náklady!

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.