Podnikání

Nákupu použitých strojů od StaTech se bát nemusíte

Potřebujete vlastní pracovní plošinu a pronájem nepřipadá v úvahu? Využíváte-li ji tak často, že se vám ji nevyplatí pronajímat, ale zároveň nechcete firemní rozpočet zatěžovat investicí do nového stroje, kupte si ji v bazaru. Předsudky stranou, v případě bazarové techniky, kterou nabízí jeden ze strategických partnerů výrobce plošin Genie, společnost StaTech, totiž rozhodně nešlápněte vedle.

StaTech působí na českém trhu téměř deset let a nabízí široké spektrum nových i použitých strojů. Nutno podotknout, že bazarové plošiny si, co se technického stavu týče, v ničem nezadají s těmi novými. Pokud jste v souvislosti s nákupem starší plošiny obávali vysokých investic do oprav a údržby, můžete být v klidu. Servisní technici se o použité stroje náležitě starají a všechny prochází pravidelnými prohlídkami, které jsou samozřejmě náležitě zdokumentovány. Staří nabízených strojů nepřekračuje pět let a všechny jsou v perfektním technickém stavu.

Prodejem použitých strojů ovšem služby nekončí. StaTech prodává i zbrusu nové plošiny, vysokozdvižné vozíky a manipulátory a nabízí jejich krátkodobý i dlouhodobý pronájem. Pokud se v technice nevyznáte a nejste si jistí, která plošina je pro vaše účely nejvhodnější, nebojte se využít odborné poradenství – je zcela zdarma. Vaši pracovníci mohou být proškoleni v novém školícím středisku a to nejen v rámci běžného provozu, ale i základní údržby plošiny.

Aktuální nabídku plošin a další důležité informace najdete na webu statech.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Tablet domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný iPad Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní software pro řízení projektů eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.