Domů » Naplánujte si své studium včas
Vzdělání

Naplánujte si své studium včas

Letní období prázdnin a psychického odpočinku je již téměř u konce a přišel čas, kdy se opět vrhneme naplno do práce. Prozatím nám podzimní předzvěst věští velmi náročné časy a pro úspěch tak bude třeba udělat něco víc než doposud. Vzdělání je jednou z nejjistějších cest, jak uspět, protože co se člověk naučí, to mu již nikdo nevezme.

Jaké si vybrat?

Samozřejmě záleží na vašich preferencích a na tom, co od studia očekáváte. Pokud však máte absolvovanou vysokou školu, případně jste spíše po střední škole volili praxi, jste ideálním adeptem ke studiu MBA. Master of Business Administration (MBA) je profesně vzdělávací program, který nabízí účastníkům rozšíření jejich manažerských znalostí a dovedností nad rámec vysokoškolského vzdělání.

Proč se rozhodnout pro MBA právě na Cambridge Business School?

Ať už vás zajímá management, zdravotnictví, marketing, obchod, reality či právo, z široké nabídky MBA program si zde vybere opravdu každý. Cambridge Business School je navíc již zavedenou a prověřenou institucí, kterou za dobu její existence již absolvovalo několik set úspěšných absolventů. Ti díky studiu dosáhli řady kariérních úspěchů, získali nové poznatky, ale i přátelství.

Co Vám manažerské studium nabídne

Zvýšíte svou cenu na pracovním trhu – studium MBA je investicí do vašeho profesního a osobního růstu

Pestrá nabídka studijních programů – 16 specializovaných oborů MBA (Master of Business Administration), DBA (Doctor of Business Administration), BBA (Bachelor of Business Administration) a tradičně uznávaný program LLM (Master of Laws)

Budete se učit od nejlepších – lektorský tým tvoří přední odborníci z praxe i akademického prostředí, kteří představují špičky ve svém oboru, a kteří jsou ochotni studentům poskytnout mnohaleté zkušenosti z vlastní praxe

Spojíte práci a studium – flexibilní forma studia je přizpůsobena manažerům, kteří jsou pracovně vytíženi

Efektivní a moderní studium – díky vysoce efektivním formám výuky je studentům umožněno získat kvalitní vzdělání za 1 rok (2 semestry)

Navážete zajímavé kontakty – setkáte se spoustou zajímavých lidí nejen přímo z vašeho oboru, ale i se špičkami českého i slovenského byznysu

Kdy je nejlepší začít se studiem?

Obrovskou výhodou studia na CBS je forma MBA studia. Na výběr je kombinovaná forma i plně online studium. Je jen na Vás, jakou formu zvolíte. Nový cyklus studia MBA začíná na podzim, je však dobré si už nyní rezervovat své místo, protože kapacita studentů je omezená. Ani při kombinovaném studiu se nemusíte bát časových omezení. Setkání s lektory probíhají pouze 4x do roka, zbytek studia probíhá prostřednictvím interaktivního studijního systému, který kombinuje online i offline prvky. Své studium tak máte kdykoli k dispozici a umíte si tak studium přizpůsobit svým potřebám.

Konec léta je pro přihlášení se ke studiu MBA ideální. Podzim se blíží. Neváhejte tedy a naplánujte si své studium již dnes.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.