Domů » Nebankovní hypotéka – jedna z možností, jak získat potřebný kapitál
Finance

Nebankovní hypotéka – jedna z možností, jak získat potřebný kapitál

Sháníte finance pro podnikání, ale banka se k vám otočila zády? Podnikatelé nemají v bankách na růžích ustláno a bez adekvátních příjmů je šance na úspěch nulová. To ovšem neznamená, že peníze nemůžete získat jinou cestou. Ta vede přímo do nebankovního sektoru, kde na vás čeká oblíbený produkt s názvem nebankovní hypotéka bez registru. Nenechte se však zmást, s klasickou hypotékou má společná jen některé parametry, ale protože se jedná o neúčelový úvěr, můžete ji využít na cokoliv. Finanční prostředky tak můžete rovnoměrně rozdělit na podnikání, ale i osobní potřeby. Zkrátka tak, jak se vám to momentálně hodí.

Rychlý úvěr bez komplikací

Mezi největší výhody patří možnost rozložit splátkový kalendář na dlouhých 30 let a minimalizovat tak výši splátky. Úvěrový rámec přitom může dosáhnout až 70 % nemovitosti a dlužnou částku lze kdykoliv bez sankce doplatit. Vyřízení je velmi rychlé a peníze můžete mít k dispozici již do 24 hodin. Nezáleží na tom, zda máte negativní záznam v registru dlužníků nebo nemůžete prokázat dostatečnou bonitu. Mezi podmínky poskytnutí hypotéky patří pouze vlastní nemovitost, kterou můžete ručit. Limitující není dokonce ani váš věk.

Zodpovědnost především

Nebankovní hypotéka bez registru vám může posloužit i jako efektivní nástroj pro vyplacení exekuce nebo konsolidace nevýhodných půjček. Buďte však opatrní. Věřitel sice nevyžaduje doklad o výši příjmů, ale tím spíš byste si měli důkladně spočítat, zda budete schopni úvěr pravidelně splácet. Uvědomte si, že jde o dlouhodobý závazek, za který ručíte vlastní nemovitostí. Zohledněte své další závazky, ale také budoucí plány, které by mohly snížit vaše příjmy. Detailní informace o hypotéce najdete přímo na webu hypotekybezregistru.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.