Zajímavosti

Nechte si uspořádat firemní akci, na kterou vaši kolegové nezapomenou

Rozhodli jste se, že v rámci teambuildingu uspořádáte firemní večírek, ale nemáte čas a chuť na jeho organizaci? Žádný problém, neztrácejte čas něčím, co za vás může udělat někdo jiný a věnujte se příjemnějším věcem. Chcete-li, aby byla firemní akce nezapomenutelná a aby na ni všichni účastníci vzpomínali ještě pěkně dlouho, obraťte se na profesionály. Nechte si firemní večírek uspořádat někým, kdo má s organizací letité zkušenosti a zařídí za vás vše od výběru prostorů, výzdoby a zábavného programu, až po dostatečné množství jídla a pití. Nikoho takového neznáte? My ano!

Večírek pro deset nebo tisíc lidí? Žádný problém…

Společnost Classic catering v oboru působí od roku 2001. Za dlouhých třináct let pomohla s organizací firemní akce nespočtu klientů a ke každému z nich přistupovala s precizností, úsilím a profesionalitou. Zpočátku šlo o rauty pro několik desítek lidí, ale netrvalo dlouho a v repertoáru přibyly akce pro stovky, ale i tisíce účastníků. Mnozí z nich se na firmu obrací opakovaně, což svědčí o jejich spokojenosti. Pro vás to znamená jediné – nezáleží na tom, kolik osob na firemní večírek pozvete, tým odborníků z Classic catering se postará o to, aby akce dopadla podle vašich představ.

Firemní akce na klíč aneb nechte to na profesionálech

Zmínili jsme, že se Classic catering postará o to, abyste přišli k hotovému. Na základě domluvy zajistí vhodné prostory, které kompletně vyzdobí. Dekorace na motivy vaší firemní identity stoprocentně umocní celkovou atmosféru a pomyslnou třešničkou bude bohatý raut. Na jídelníček s tradiční českou kuchyni, ale také exotickými pokrmy vyrobené z kvalitních a čerstvých potravin a kvalitní alkoholické nápoje, účastníci jen tak nezapomenou. Samozřejmostí je i zajištění zábavného programu. Líbilo by se vám, kdyby vás v průběhu večera bavil známý moderátor? A co takhle barmanská show a velkolepý ohňostroj?

Nezáleží na tom, jestli pořádáte oslavu kvůli kolaudace nového sídla, seminář, zmíněný teambuilding, nebo vánoční večírek. Díky Classic catering jsou vaše možnosti neomezené…

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

CRM pro efektivnější podnikání

Přečtěte si, co je CRM systém a jak vám může být nápomocen i ve vašem podnikání.