Domů » Nechte si vybavit sklad profesionály
Podnikání

Nechte si vybavit sklad profesionály

Zařídit sklad není jednoduché. Vždy musíte počítat s omezeným prostorem a navrhnout rozložení jednotlivých sekcí tak, aby kolem regálů bylo dostatek prostoru pro vysokozdvižné vozíky. Zároveň musíte předvídat a myslet na případné budoucí změny. Špatné rozhodnutí vás může stát spoustu času, peněz a nervů. Nebylo by lepší svěřit interní logistiku a další související věci odborníkům, kteří se o vše postarají za vás? V tom případě se obraťte na jednoho z nejlepších. Společnost Jungheinrich nabízí komplexní služby v oblasti skladového hospodářství a disponuje širokou servisní sítí.

Kompletní vybavení skladů a optimalizace interních procesů

Společnost Jungheinrich vám pomůže zařídit sklad od A do Z. Vše začíná detailním plánováním, navržením optimálního skladového systému (můžete si vybrat mezi manuální, poloautomatickou i automatickou variantou) a výběrem kompletní skladové techniky. Díky Jungheinrich získáte vysokozdvižné vozíky za výhodnou cenu, praktické regály, ale také software a systémové komponenty jako terminály datového přenosu nebo skenery čárkových kódů.

Portfolio služeb a produktů je skutečně velmi široké a odborníci s letitou praxí vám pomohou také s optimalizací jednotlivých procesů. S Jungheinrich si koupíte vybavení do skladu a zároveň získáte prvotřídního partnera, který vám bude pomáhat i v budoucnu.

Skladové a průmyslové váhy

Dalším specialistou, kterého při zařizování skladu využijete, je společnost Martes. Již od roku 1995 se zabývá výrobou vysoce kvalitních a cenově dostupných vah. V nabídce nechybí počítací, kontrolní, balíkové, průmyslové a další typy vah a stejně tak zabezpečí vážení vozidel.

Opět se můžete spolehnout na komplexní služby, individuální přístup a profesionální poradenství, ať už jsou vaše požadavky jakékoliv. Certifikované váhy si můžete objednat zde.

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

eWay-CRM je inovativní Outlook CRM systém, jenž vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.