Domů » Nechte si založit společnost u Scott&Weber
Podnikání

Nechte si založit společnost u Scott&Weber

Plánujete přechod podnikání na společnost s ručením omezeným či akciovou společnost? Jistě jste již slyšeli, že se dá velmi elegantně obejít veškerá administrativa a to tak, že si necháte společnost založit třetí stranou. Firem, které nabízí založení s.r.o. či a.s. je stále více a proto se vyplatí spoléhat na ty, které se mohou pochlubit nejlepšími referencemi a doporučeními. Mezi nejlepší hráče nepochybně patří společnost Scott&Webber. Co přesně specialista na zakládání a prodej hotových společností nabízí?

Neodolatelná ready-made za méně než 20 000,-

Chcete společnost s ručením omezeným? V tom případě si připravte základní kapitál ve výši dvou set tisíc korun. Nemáte? Nevadí, umažte z cifry jednu nulu, odečtěte stokorunu a kupte si ready-made od Scott&Weber. Cena 19 900,- je konečná. Stanete se jednatelem společnosti, která má vlastní historii a samozřejmě žádné závazky. Scott&Weber nenabízí pouze prodej ready-made společností, ale také prodej akciových společností.

Raději byste fungl novou společnost?

Pokud vás prodej s.r.o. příliš nezajímá, nechte si založit eseróčko nebo akciovku na míru vašim požadavkům. Připravte se však na to, že budete potřebovat základní kapitál. Scott&Weber za vás zajistí veškeré formality a vy budete mít jistotu, že bude společnost napoprvé zapsána do obchodního rejstříku.

Sídlo společnosti v Praze

Chcete se vyhnout častým kontrolám a získat prestiž? Zařiďte si sídlo společnosti v Praze a máte po starostech. Služba je vhodná zejména pro firmy, které nepotřebují administrativní budovu každý den. Ušetříte nejen za pronájem kanceláře, ale také za platy administrativních pracovníků. V případě potřeby můžete využívat moderní zasedací místnost.

Scott&Weber je specialista, který vám pomůže se začátkem podnikání. Spolehněte se na prověřeného partnera, který nabízí expresní prodej společností a vysoce kvalitní dokumentaci, kterou vytvořili právníci ČAK a NKČR. Zbytek je však plně ve vaší režii.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.