Domů » Snižte firemní náklady pomocí neomezeného tarifu
Internet

Snižte firemní náklady pomocí neomezeného tarifu

Přemýšlíte nad tím, jak snížit náklady za volání a doposud jste preferovali internetovou telefonii? Internet je bezesporu perfektní komunikační nástroj, ale klasické volání je přesto v určitých situacích nenahraditelné a to zejména v terénu. Pravděpodobně jste proto napjatě sledovali situaci kolem neomezených tarifů, které mobilní operátoři před několika měsíci zařadili do své nabídky. Pokud jste se ovšem zatím k žádnému z nich neupsali, udělali jste dobře. Brzy se bude konat další revoluce, která posune neomezené volání na další úroveň.

Mobilní operátoři sice již v minulosti nabízeli poměrně výhodné firemní tarify, ale přesto šlo o dost omezené „neomezené volání“. Za lákavým názvem se skrýval limitovaný počet volných minut a vysoká cena tarifů. V žádném případě volání zdarma. Nové neomezené tarify na tom jsou o něco lépe, ale stále to není ono. Hledáte-li tarif, který je skutečně neomezený a navíc zdarma, můžete ho dostat v rámci klubu Neomezeně. Členství je spojeno i s dalšími výhodami a neomezené volání bude jen jedním z mnoha benefitů.

Přesné informace o podmínkách zatím k dispozici nejsou a tak vám nezbude, než sledovat oficiální Facebookový profil a nebo se registrovat přímo na webu Neomezeně.cz. Klub Neomezeně nabídne členům příležitost i k neomezenému výdělku na internetu. Zřejmě půjde o zajímavý affiliate program, ale i na něj si budeme muset počkat. Neomezený tarif a pohodlné vydělávání na internetu jsou pádnými argumenty k tomu, abyste se do projektu zapojili i vy. Jakmile se dozvíme něco bližšího, budeme vás neprodleně informovat.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.