Internet

Neplaťte za webhosting více, než musíte

Začínají se vaše internetové projekty rozrůstat natolik, že potřebujete kvalitnější webhosting? Za hostingové služby už dávno nemusíte platit nekřesťanské peníze. Na scéně se začíná objevovat stále více poskytovatelů webhostingu, kteří nabízí mnohem výhodnější služby, než dražší konkurence. Je si však třeba dát pozor, aby se za levným webhostingem neskrývaly nedostatky technického charakteru. Dejte si proto pozor na dostupnost a další důležité parametry. Mezi velmi zajímavé poskytovatele webhostingu patří i attivo.eu.

Webhosting od Attivo.eu se jeví velmi slušně

Mladičký poskytovatel nabízí velmi zajímavé ceny, které patří k nejnižším na trhu. Zároveň se může pochlubit dokonalým technickým zázemím. Investice do nejnovějšího hardware se Attivo.eu vyplácí, kvalitu nabízených služeb lze vysledovat přechodem mnoha klientů od konkurenčních hostingových služeb. Pojďme se však podívat na konkrétní nabídku Attivo.eu. Ta se s ohledem na poměr ceny a kvality služeb jeví jako jedna z nejlepších možností.

Levné domény na dosah ruky

Pokud hledáte levný webhosting, máte ho mít. Za drobný příplatek z něj můžete udělat multihosting. Pro náročnější klienty jsou v nabídce připraveny VPS, tedy virtuální servery. Samozřejmostí je registrace domény a to za velmi výhodnou cenu. CZ doménu pořídíte za 150,- i s DPH. Kromě .cz domén si můžete objednat i další klasické domény, jako jsou .com, .org, .net, .biz, či .name.

Můžete mít dokonale promyšlený webový projet, vynikající marketingový plán, ale bez funkčního hostingu to prostě nepůjde. Nevyhazujte peníze oknem za hosting u poskytovatelů, kteří se svými cenami zůstali v době dinosaurů a přesedlejte k některému z levných a pružných poskytovatelů, jako je třeba právě Attivo.eu.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Tablet domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný iPad Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

CRM pro efektivnější podnikání

Spolehlivé CRM řešení eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.