Domů » Nepodceňujte kvalitu spojovacích a kotevních materiálů
Zajímavosti

Nepodceňujte kvalitu spojovacích a kotevních materiálů

Každý profesionální řemeslník ví, že stoprocentní výsledek nezávisí jen na svědomitě odvedené práci a zkušenostech, ale také na dodržení moderních technologických postupů a použití odpovídajících materiálů. Za zmínku stojí například chemická kotva, která nachází využití i v narušeném zdivu, kde by klasické hmoždinky neobstály. Často se používá i pod vodou a nabízí přitom velmi snadnou aplikaci.

Na co si dát pozor při výběru chemické kotvy?

Chemická kotva (někdy se označuje také jako chemická malta nebo hmoždinka) je efektivní spojovací materiál, ale i u něj panují jistá omezení. Výrobky s obsahem rakovinotvorného styrenu nejsou určeny do interiérů. Při práci v bytech používejte pouze kartuše, na kterých je uvedeno „bez styrenu“. Další omezení se týká chemických kotev určených pro práci ve vlhkém prostředí a ve vodě. Běžné výrobky na bázi polyesteru vhodné nejsou. Musíte se poohlédnout po chemických kotvách na bázi vinylesteru.

Nechte si poradit od profesionálů z ABAUT

Chemickou kotvu jsem uvedli jen jako příklad toho, že na výběru spojovacího a kotevního materiálu opravdu záleží. Mnohdy rozhodují i nepatrné detaily ve složení. A protože žádný řemeslník není chodící encyklopedie, vyplatí se nakupovat u specializovaných prodejců, kteří poskytují profesionální poradenství.

Pokud v okolí svého bydliště žádného spolehlivého prodejce nemáte, začněte spolupracovat s brněnskou společností ABAUT, která nabízí prodej spojovací a kotevní techniky v kamenné prodejně i online. Cílem společnosti není jen dodávka kvalitního zboží, ale i nadprůměrný servis a technicko poradenská služba.

ABAUT úzce spolupracuje se zákazníky a nabízí vysoce kvalitní výrobky za příznivé ceny. Portfolio však nečítá pouze kotevní a spojovací materiály – v nabídce najdete také široké spektrum nářadí.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.