Zajímavosti

Neutrácejte za nové samohybné plošiny, pořiďte si kvalitní kousek z bazaru

Na internetu se dá koupit ledasco a výjimkou nejsou ani starší pracovní plošiny. Pokud je při svém podnikání využíváte, jistě velmi dobře víte, že cena nového kusu se pohybuje minimálně kolem půl milionu korun. To samozřejmě není zanedbatelná částka a to ani pro větší podnikatelské subjekty.

Potřebujete-li však kvalitní samohybné plošiny za mnohem nižší cenu, koukněte se po nich v bazaru. Na webu plosiny-bazar.cz si můžete zakoupit použité stroje, které však stále fungují jako nové. Staří plošin nepřesahuje 5 let a samozřejmostí jsou pravidelné technické kontroly. Pokud se rozhodnete koupit starší plošiny, budete mít k dispozici veškeré podklady s technickými specifikacemi, které Vám usnadní výběr.

Můžete využít také servis plošin či nakoupit náhradní díly plošiny na poškozené stroje. Stroje jdou také zapůjčit a to velmi levně. Podrobné informace o plošinách získáte na dotyčném webu.

Nakopněte podnikání!

Notebook domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný MacBook Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

CRM pro efektivnější podnikání

Spolehlivé CRM řešení eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.