Domů » Nevíte si rady s hypotékou či jejím refinancováním?
Finance

Nevíte si rady s hypotékou či jejím refinancováním?

Chcete bydlet ve vlastním, ale stále se vám nedaří ušetřit dostatek financí a jak to tak vypadá, ani se v dohledné době nepodaří? Nechcete-li se do vlastního bytu či domu stěhovat za deset, patnáct let, pravděpodobně vám nezbude, než zažádat o hypotéku. Uděláte-li to nyní, rozhodně neprohloupíte. Úrokové sazby jsou na minimu a čerpat hypotéční úvěr se tak vyplatí jako nikdy předtím. Pokud se finančním trhu nevyznáte, neukvapujte výběr hypotéční banky a poraďte se s někým, kdo hypotékám opravdu rozumí.

Vypočítejte si rozdíly na speciální kalkulačce

Vzhledem k obrovskému počtu bank a jimi nabízených úvěrů, může lak snadno šlápnout vedle a vybrat si hypotéku, která není tak výhodná jako konkurenční produkty. Stačí přitom tak málo – k rychlému porovnání hypotéky vám skvěle poslouží aplikace, kterou obvykle najdete pod názvem hypotéka kalkulačka.

Skvělá doba pro novou hypotéku i její refinancování

Hypotéka kalkulačka vám na základě zadaných údajů vyhodí přesné srovnání jednotlivých produktů a vy tak okamžitě poznáte, kolik můžete ušetřit. Využít se ji vyplatí i v případě refinancování hypotéky. I na tu je, mimochodem, perfektní doba. Blížíte-li se ke konci období fixace, nečekejte a začněte se zajímat o úrokové sazby ostatních úvěrů. Na 99 % vám některá z ostatních bank nabídne mnohem lepší podmínky než jaké využíváte nyní.

Vsaďte na pomoc FBO, která je zdarma

Pokud jste se v tom zamotali a stále vám není jasné, jak vybrat hypotéku, aby byla nejvýhodnější, obraťte se na FBO.cz. Finanční Broker Online pro vás najde nejlepší produkt na trhu, poradí vám s refinancováním a zvládne za vás veškerou administrativu. To vše zcela zdarma a mnohem rychleji, než byste to bez odborných znalostí zvládli vy.

Tip na závěr: Chcete si vydělat peníze? Pokud se vám podaří přesvědčit někoho známého, aby si prostřednictvím FBO zažádal o hypotéku, dostanete jako zprostředkovatel 10.000 Kč.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.