Domů » Nový rok: Perfektní marketingová příležitost, kterou byste neměli promeškat
Marketing

Nový rok: Perfektní marketingová příležitost, kterou byste neměli promeškat

Rok 2015 je „na spadnutí“ a vy byste neměli promeškat jedinečnou marketingovou příležitost. Chopte se svého seznamu klientů a obchodních partnerů a pusťte se do toho. Dejte jim najevo svou náklonnost prostřednictvím vhodně zvolených reklamních předmětů. Přichází ideální čas na rozdávání novoročních přání, diářů a kalendářů!

Kalendář 2015V posledních letech jsou trendy digitální novoroční přání, ale ruku na srdce – novoročenky 2015 v tištěné podobně jsou mnohem lepší. Rozešlete-li e-maily, dost možná je příjemci ani neotevřou. Klasická novoročenka je „jistota“. V případě opravdu stylového PF máte šanci, že si ji dotyčný vystaví. A když už nic jiného, uděláte ostatním radost a připomenete se.

Novoročenkou to ale teprve začíná. Hledáte-li opravdu efektivní marketingovou zbraň, sáhněte po těžším kalibru – co takhle diáře, kalendáře a notesy 2015. Vzhledem k tomu, že jde o věci každodenní potřeby, bude váš brand neustále na očích. Můžete si je nechat personifikovat na míru. Diáře 2015 lze opatřit logem, případně dovnitř vložit nejrůznější propagační materiály.

Zajímá vás, kde se po reklamních předmětech poohlédnout? Širokou nabídku najdete v e-shopu www.newyear.cz, který provozuje společnost Czech Image Group s.r.o. Historie společnosti sahá až do roku 2000 a již od počátku se specializuje na dovoz a prodej reklamních předmětů, včetně souvisejících služeb (předtisková příprava, reklamní potisk …). Česká firma má bohaté zkušenosti a nabízí kvalitní produkty za velmi nízké ceny. Samozřejmostí je i velmi rychlá realizace a perfektní komunikace.

Novoročenky, diáře a kalendáře 2015 si můžete prohlédnout ve výše zmíněném e-shopu. Czech Image Group zároveň nabízí prodej reklamních předmětů bez potisku již od 1 ks. Kromě zakázkové výroby pro své klienty tak nakoupíte také pěkné kalendáře a diáře pro své blízké.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.