Domů » Objevte kouzlo kanceláří v “zelených” stavbách
Podnikání

Objevte kouzlo kanceláří v “zelených” stavbách

Stále více firem zvyšuje mění místo své dosavadní působnosti a stěhuje se do takzvaných „zelených“ administrativních budov, které na potencionální nájemce působí doslova jako magnet. Není divu, nově vybudované nízkoenergetické stavby nabízí možnost výrazné úspory za poplatky a služby a navíc se pyšní vysokou kvalitou vnitřního životního prostředí. Ta má vliv nejen na klientelu, ale samozřejmě i na zaměstnance, které příjemný interiér motivuje k lepším pracovním výkonům. Dalším důvodem může být pozitivní karma firmy, která se chová odpovědně a šetrně k životnímu prostředí. Ani tím ovšem důvody, proč je o zelené budovy zájem, nekončí.

Výhody kanceláře v zelených budovách

Mít kancelář na dostupném místě a pokud možno v atraktivní lokalitě. Sen, o kterém si spousta firem mohla v minulých letech nechat zdát. Pronájem kanceláří tvořil významnou položku ve firemním rozpočtu a kancelářské prostory ve větších městech a tím spíše na lukrativní adrese, byly často nedosažitelné. Zelené budovy musí, v rámci své certifikace, splňovat hned několik kritérií, jako je snadná dostupnost, ale i zdánlivé maličkosti v podobě stojanů na kola nebo dobíjecích stanic pro automobily na alternativní pohon. Právě ty motivují zaměstnance k využívání ekologičtějšího způsobu dopravy a ještě větší „zelenosti“. Součástí zelených budov je i dostatek parkovacích míst, které jsou pro běžné kancelářské budovy v centru větších měst, zejména pak Prahy, kamenem úrazu.

Zvýšený zájem o kanceláře v zelených budovách vede investory a developery ke značným investicím do nových projektů, díky čemuž jsou kancelářské prostory stále dostupnější. Zelenají však také historické budovy a průmyslové stavby, které jsou pro řadu klientů ještě atraktivnější než moderní stavby. Ty se pyšní nezaměnitelnou atmosférou, kterou se moderní budovy většinou pochlubit nemohou.

Hledáte-li partnera, který vám zajistí krátkodobý či dlouhodobý pronájem kanceláře v Praze a v případě potřeby i další služby v podobě virtuální kanceláře, obraťte se na společnost s letitými zkušenosti – Olympia Reality Praha. Aktuální nabídku kanceláří a důležité informace najdete na webu pragueoffices.com.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový HR systém Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.