Domů » Objevte sílu networkingu aneb jak získat nové kontakty snadno a rychle
Zajímavosti

Objevte sílu networkingu aneb jak získat nové kontakty snadno a rychle

Získat dlouhodobou klientelu není jednoduché a leckdy k ní nestačí ani efektivní reklamní kampaň. Ne nadarmo se však říká, že jednodušší způsob může být mnohem efektivnější a to samé platí i o networkingu. Metodě získávání nových kontaktů, která se mezi podnikatelskou veřejností těší stále větší oblibě a cestu si k ní našlo i bezpočet českých byznysmanů. Networking je zcela přirozená aktivita, v rámci které se dostanete k novým obchodním příležitostem a vybudujete síť kvalitních kontaktů. Snadno se díky ní dostanete k cílové skupině zákazníků a ušetříte spoustu času a úsilí.

Co je to networking?

Networking spočívá v setkání podnikatelů, kteří si mezi sebou vytvoří přátelské prostředí. Účastníci takovýchto setkání spolupracují a jeden od druhého získávají cenné kontakty, ale také zkušenosti. V žádném případě však nejde jen o budování nových vztahů. Networking slouží také k udržení a posílení těch stávajících. Jde o velmi osobní způsob, který je pro druhou stranu příjemnější než neohlášené návštěvy nebo telefonáty. Partneři se setkávají přímo a nemusí obchodní záležitosti řešit přes prostředníky. Networking má pro podnikání dlouhodobý přínos a přikloníte-li se k němu i vy, budete příjemně překvapeni.

Podnikatelské kluby fungují i u nás

A kde se se svými obchodními partnery setkávat? Ideální místo pro networking představují podnikatelské kluby. Tyto organizace úspěšně fungují nejen zahraničí, ale také v českém podnikatelském prostředí a jednou z nich je i Business for Breakfast. O průběhu setkání, ale také spoustu praktických tipů a doporučení, se dozvíte na některém z tematických portálů, kde nechybí ani seznam měst, ve kterých se Obchodní snídaně pořádají. Zúčastněte se i vy a udělejte si na networking vlastní názor. Nebudete litovat!

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový HR systém Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.