Domů » Zajistěte své zboží dříve než bude pozdě
Podnikání

Zajistěte své zboží dříve než bude pozdě

Hledáte způsob, jak rychle a hlavně spolehlivě zajistit libovolné zboží nebo náklad? Využijte vázací pásky, díky kterým předměty připravíte pro manipulaci nebo transport s minimálními náklady.

Šetřit na páskách je kontraproduktivní, vždyť jejich pořizovací cena nedosahuje ani zlomek ceny zboží. U špatně zafixovaného zboží může velmi snadno dojít k jeho poškození a nezřídka také k celkovému znehodnocení celé dodávky. Nechcete-li splakat nad výdělkem (v tomto případě spíše prodělkem), zvolte ocelové vázací pásky, které jsou mnohem kvalitnější než pásky z jiných materiálů. Jejich cena je přijatelná a dalším argumentem je i její vzhled. I zdánlivě nepodstatné detaily vás mohou v očích odběratelů shodit, ale ocelové pásky vypadají dostatečně reprezentativně.

Jedním ze prověřených dodavatelů vázacích pásek je i společnost Strapping, která nabízí mnoho druhů pásek v různých rozměrových variantách. Patří mezi přední prodejce a kromě pásek z oceli dodává také pásky z jiných materiálů a vázací strojky. Nechybí ani veškeré související příslušenství v podobě odvíječů a napínáčů pásek, spon a vyvažovačů.

Ocelová páska sice patří k nejspolehlivějším vázacím materiálům a každá řada je navržena pro konkrétní požadavky specifického balícího procesu. V některých případech je ovšem využít nelze a je nezbytné použít alternativní materiál. V současné době je stále oblíbenější vázací páska PET, která v mnoha odvětvích ocelové pásky zcela nahradila. Je o 30 – 50 % levnější , velmi pevná, přizpůsobivá, odolná vůči vlhkosti a lze ji rychle a bezproblémově navázat.

Společnost Strapping nabízí vázací pásky mnoha kvalitativních tříd v nejrůznějších typech povrchových úprav. Všechny nabízené pásky splňují vysoké nároky a jsou šetrné k páskovacímu zařízení. Nevíte-li si rady s výběrem, nebojte se požádat o radu. Pracovníci ze společnosti Strapping poskytují odborné poradenství a navrhnou vám ideální řešení. Kontaktní údaje a další informace další údaje najdete na webu www.strapping.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový HR systém Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.