Domů » Online školení BOZP a PO baví zaměstnance i zaměstnavatele
Vzdělání

Online školení BOZP a PO baví zaměstnance i zaměstnavatele

Školení BOZP a PO je pro většinu zaměstnavatelů i zaměstnanců nutným zlem, které vyžaduje zákon. Je třeba ho opakovat při nástupu do nového zaměstnání, změně zařazení pracovníka a dále v pravidelných intervalech, které sice nejsou stanovené zákonem, ale odborníci doporučují každé 2-3 roky podle typu práce. Jak tohle nutné zlo vyřešit elegantně, rychle a za dobrou cenu?

Odpovědí na tuto otázku jsou online školení BOZP a PO. V ČR je jedničkou v těchto online školeních výuková platforma INSTRUCTOR od společnosti PREVENT.

PREVENT se už více než 20 let zaměřuje na poradenství a služby z oblastní bezpečnosti a ochrany zdraví zaměstnanců (BOZP), požární ochrany (PO) a dalších oblastí, které je třeba v zaměstnání školit. Jde s dobou, své služby přizpůsobuje zákazníkům, a to je také důvod, proč už pěkných pár let nabízí školení BOZP a PO kompletně online. Za ta léta se podařilo kurzy vyladit k dokonalosti tak, že zaměstnance doopravdy baví.

Nadšení jsou zaměstnavatelé a personalisté

Zařídit školení BOZP online je snadnější, než byste si představovali. Všechno je možné vyřídit online, do hodinky je vyřešeno a zaměstnanci se mohou rovnou pustit do školení. Z toho budou nadšení hlavně všichni, které tlačí čas, protože na pravidelné školení zapomněli. Se vzdělávací platformou INSTRUCTOR se to už příště nestane, protože na pravidelné opakování školení myslí za vás.

Školení baví i zaměstnance

Nikoho nebaví poslouchat nudnou přednášku o bezpečnosti práce a požární ochraně. Vzdělávání online na platformě INSTRUCTOR však baví všechny. Jsou interaktivní, didakticky i graficky vyladěné, a hlavně zábavné. Zaměstnanec projde kurzem, na konec udělá test a získá certifikaci. Tohle všechno kdykoliv a kdekoliv, přesně podle svého tempa a představ. Problémem není ani home office, školení lze absolvovat online z domu.

Kurzy lze sestavit na míru

Školení BOZP a PO jsou vždy v souladu s aktuálně platnými zákony. Autoři je neustále aktualizují, aby obsahovala pravdivé informace. Zároveň je možné kurzy připravit na míru, přidat konkrétní oblasti podle toho, co potřebuje daná firma.

Na platformě INSTRUCTOR jsou dostupná i jiná školení zaměstnanců než jen BOZP a PO. Je možné zde absolvovat kurz první pomoci, školení řidičů, GDPR, informační a kybernetické bezpečnosti, BOZP ve skladu a mnoho dalších. Společnost reaguje na aktuální situaci, nechybí tedy ani kurz BOZP při home office.

Splnit zákonné požadavky je díky online kurzům mnohem snadnější. S platformou INSTRUCTOR však nezískáváte pouze online kurzy, ale také podporu a poradenské služby. V současnosti ji využívá pět tisíc institucí a firem včetně mnoha známých jmen. Půjdete i vy s dobou a přejdete na online kurzy?

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.