Domů » Online tisk vizitek v nadprůměrné kvalitě za podprůměrnou cenu
Zajímavosti

Online tisk vizitek v nadprůměrné kvalitě za podprůměrnou cenu

Máte v zásobě několik posledních kusů vizitek a nemáte čas hledat někoho, kdo vám další vytiskne levně a rychle? Pozor, nízká cena a rychlost často bývají vykoupeny horší kvalitou materiálů a pokud chcete na své klienty a obchodní partnery zapůsobit, neměli byste bráti tisk vizitek na lehkou váhu. Zdánlivě nepodstatný papír vám totiž může přinést spoustu zajímavých zakázek…

Uspěchaná doba si žádá rychlé a efektivní řešení a přesně taková je onlina služba www.tisknisi.cz, která nabízí tisk vizitek online. Celý proces zvládnete během několika minut a vizitky vám dorazí domů do 8 pracovních dní. 90 % objednávek je ovšem vyřízeno do 2 – 5 pracovních dní od potvrzení a v případě objednávky v hodnotě alespoň 900 Kč nebudete platit poštovné.

Služba TiskniSi.cz je maximálně intuitivní a vše probíhá ve třech jednoduchých krocích:

  1. vyberete si některý z mnoha předpřipravených vzorů vizitek
  2. zadáte požadovaný text a vyberete množství kusů
  3. dokončíte objednávku

Důvodů, proč si nechat vytisknout vizitky online, je hned několik. Tisk probíhá na prémiový papír s vysokou gramáží (350 g – většina tiskáren nabízí tisk na 200 – 300 g papír) a za cenu jednostranného tisku dostanete oboustranně potištěné vizitky. Kvalita offsetového tisku je velmi vysoká a z více než 200 moderních vzorů si stylovou vizitku vybere opravdu každý. V každém případě si můžete nechat vytisknout i vlastní vzor vizitky a to již od 50 ks. Při objednávce nad 100 ks vizitek navíc dostanete 20 ks zcela zdarma.

A ani tím výhody TisniSi.cz nekončí. K vizitkám si můžete zakoupit některý z mnoha nabízených vizitkářů a to se slevou ve výši 35 %. Za zmínku stojí i další služby v podobě kompletní nabídky offsetového tisku. Potřebujete-li letáky, samolepky, dopisní papíry, bločky nebo jiné tiskoviny za skvělou cenu, pak jste na správném místě.

tisk vizitek online

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

eWay-CRM je inovativní Outlook CRM systém, jenž vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.