Domů » Online tisk vizitek v nadprůměrné kvalitě za podprůměrnou cenu
Zajímavosti

Online tisk vizitek v nadprůměrné kvalitě za podprůměrnou cenu

Máte v zásobě několik posledních kusů vizitek a nemáte čas hledat někoho, kdo vám další vytiskne levně a rychle? Pozor, nízká cena a rychlost často bývají vykoupeny horší kvalitou materiálů a pokud chcete na své klienty a obchodní partnery zapůsobit, neměli byste bráti tisk vizitek na lehkou váhu. Zdánlivě nepodstatný papír vám totiž může přinést spoustu zajímavých zakázek…

Uspěchaná doba si žádá rychlé a efektivní řešení a přesně taková je onlina služba www.tisknisi.cz, která nabízí tisk vizitek online. Celý proces zvládnete během několika minut a vizitky vám dorazí domů do 8 pracovních dní. 90 % objednávek je ovšem vyřízeno do 2 – 5 pracovních dní od potvrzení a v případě objednávky v hodnotě alespoň 900 Kč nebudete platit poštovné.

Služba TiskniSi.cz je maximálně intuitivní a vše probíhá ve třech jednoduchých krocích:

  1. vyberete si některý z mnoha předpřipravených vzorů vizitek
  2. zadáte požadovaný text a vyberete množství kusů
  3. dokončíte objednávku

Důvodů, proč si nechat vytisknout vizitky online, je hned několik. Tisk probíhá na prémiový papír s vysokou gramáží (350 g – většina tiskáren nabízí tisk na 200 – 300 g papír) a za cenu jednostranného tisku dostanete oboustranně potištěné vizitky. Kvalita offsetového tisku je velmi vysoká a z více než 200 moderních vzorů si stylovou vizitku vybere opravdu každý. V každém případě si můžete nechat vytisknout i vlastní vzor vizitky a to již od 50 ks. Při objednávce nad 100 ks vizitek navíc dostanete 20 ks zcela zdarma.

A ani tím výhody TisniSi.cz nekončí. K vizitkám si můžete zakoupit některý z mnoha nabízených vizitkářů a to se slevou ve výši 35 %. Za zmínku stojí i další služby v podobě kompletní nabídky offsetového tisku. Potřebujete-li letáky, samolepky, dopisní papíry, bločky nebo jiné tiskoviny za skvělou cenu, pak jste na správném místě.

tisk vizitek online

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Air se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový HR systém Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM software eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.